Electronic Arts’ın abonelik hizmeti EA Play ile birlikte geliyor Birçok fayda, normal oyun içi ücretsizler dahil. Bu ay, hizmete abone olan Apex Legends ve Battlefield 2042 oyuncularına bazı ücretsiz kozmetik ürünleri sunulacak.

Apex Efsaneleri

Apex Legends oynayan aboneler, maçlara yüklenirken görüntülenen bir geçiş ekranı olan The Shield yükleme ekranını kullanabilirler. The Shield, Sezon 13’ün tanıtım fragmanında gerçekleşen devasa ıstakoz saldırısından bir sahneyi tasvir ediyor. Kalkan yükleme ekranı 17 Mayıs-13 Haziran tarihleri ​​arasında mevcuttur.

Apex Legends için Kalkan yükleme ekranı.

savaş alanı 2042

Battlefield hayranları, 1 Mayıs ile 31 Mayıs arasında mevcut olan Close Shave jiletli silah tılsımı ile tatlı ganimetler de elde edebilirler.

Grid Legends, FIFA 2022, Madden NFL 2022 ve NHL 2022 oynayan aboneler ayrıca bazı eğlenceli ücretsizlere erişim kazanacaklar. Mevcut oyun içi ödüllerin tümü şurada bulunabilir: EA’nın resmi sitesiyaklaşan ödüllerin bir listesi ile birlikte.

Ancak EA Play, ücretsiz kozmetik ürünlerinden daha fazlasını sunar. Aboneler ayrıca en sevdikleri oyunlar için özel ödüllere ve oyun içi zorluklara, ücretsiz oynanabilen devasa bir EA klasikleri kitaplığına, oyuncuların satın almadan önce oyunları test etmelerine olanak tanıyan 10 saatlik bir pencereye ve 10 Oyunlar, DLC, sezon biletleri ve hatta oyun içi para birimi dahil Electronic Arts’ın dijital içeriğinde % indirim. Oyuncular şu adresi ziyaret ederek EA Play hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve aboneliklerine başlayabilirler. resmi EA Play web sitesi.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1