Amazfit GTR 2 akıllı saatin yeniden tasarlanmış bir versiyonu olan Amazfit GTR 2 Yeni Versiyonu, 23 Mayıs’ta Hindistan’da piyasaya sürülecek. Resmi web sitesine göre, giyilebilir cihazın yeni versiyonunda tasarım ve yeteneklerde birkaç değişiklik olacak. Akıllı saatin teknik özellikleri büyük ölçüde Amazfit GTR 2 ile aynı. Yeni sürümde 1.39 inç HD AMOLED ekran, iki fiziksel düğme, 90 spor modu desteği ve 14 güne kadar pil ömrü bulunuyor.

Amazfit GTR 2 Yeni Sürüm fiyatı, bulunabilirliği

Amazfit GTR 2 (2022) Hindistan’da yeni sürüm fiyatı Rs’den başlıyor. 12,999. Flipkart’ta perakende satış yapacak ve şirket İnternet sitesi Siyah ve Gri renk seçeneklerinde.

Orijinal Amazfit GTR 2’nin Spor Sürümü, Rs fiyatıyla piyasaya sürüldü. 12.999 ve Classic Edition’ın lansman fiyatı Rs idi. 13.499.

Amazfit GTR 2 Yeni Sürüm özellikleri

Amazfit GTR 2 (2022) yeni sürümünün özellikleri, orijinal Amazfit GTR 2 akıllı saate oldukça benzer. Amazfit GTR 2 (2022) ayrıca 326ppi piksel yoğunluğu sunan 1.39 inç HD AMOLED ekrana sahip. Her Zaman Açık Ekran özelliği ve iki düğmesi vardır. 12 profesyonel spor moduyla piyasaya sürülen orijinal varyantın aksine, yeni sürüm 90’dan fazla spor modu için destek alıyor.

Amazfit GTR 2 (2022) yeni versiyonundaki sağlıkla ilgili özellikler arasında kan oksijen doygunluğu (SpO2) takibi, kalp atış hızı takibi, uyku takibi ve stres seviyesi takibi yer alıyor. Giyilebilir cihaz ayrıca akıllı bildirimleri, Bluetooth aramasını, sanal asistanları ve müzik kontrolünü de destekler. Akıllı saatin 11 güne kadar pil ömrü sağladığı ve bu sürenin 14 güne kadar uzatılabileceği iddia ediliyor. Giyilebilir cihaz ayrıca 5ATM su geçirmezlik derecesine sahiptir.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Vivo S15 Pro, Üçlü Arka Kameralı, 120Hz Ekranlı S15 Tanıtıldı; Vivo TWS Air İlk Çıkışı: Fiyat, Özelliklergenel-8