Wear OS için YouTube Müzik uygulaması bu ay daha fazla yeni özellik kazanıyor. ekledikten sonra geçen hafta uygulamaya yeni bir Son Oynanan kutucuğu, Google ilan edildi Bugün, YouTube Music for Wear OS kullanıcıları çok yakında veri/hücresel ağ üzerinden şarkı akışı yapabilecekler.

En sevdiğiniz müziği telefonunuza indirmek zorunda kalmak yerine, YouTube Müzik uygulaması, kullanıcıların LTE veya Wi-Fi üzerinden müzik akışı yapmasına olanak tanır. Hücresel akışın iOS cihazlarda çalışmayacağını belirtmek önemlidir.

Aynı derecede önemli olan, bu hafta tanıtılan akış desteği özelliğinden yararlanmak için YouTube Music Premium aboneliğine ihtiyacınız olacak, tıpkı cep telefonunuza veya giyilebilir cihazınıza müzik indirmek için ihtiyacınız olduğu gibi.

Google, Wear OS akıllı saat kullanıcılarının akış desteğinden ne zaman yararlanabilecekleri konusunda net bir tarih sağlamadı, ancak şirket, bu hafta bir ara YouTube Müzik uygulamasında açılması gerektiğini söyledi.

Bu, YouTube Music’in abonelerin telefonları yakınlarda olmasa bile reklamsız dinlemek için müzik indirip yayınlamasına olanak tanıyan ilk bağımsız akıllı saat uygulamasıdır. Ayrıca Wear OS uygulaması, Wi-Fi’ye her bağlandığında kullanıcıların saatlerine indirdiği şarkıları yenileyen Akıllı İndirmeler gibi başka avantajlar da sunar.telefon-1