En iyi ücretsiz GOG oyunlarının bir özetini mi arıyorsunuz? GOG’un daha önce Eski Eski Oyunlar olarak bilinmesinin bir nedeni var ve mağazanın 2000’ler öncesi kataloğuna, atari mücevherleri, unuttuğunuz devam oyunları ve aradaki her şey muhteşem kutu sanatı ile temsil edildiğinde bu mirasın canlı ve iyi durumda.

Sunulan çok sayıda oyuna biraz daha yakından bakın ve bazılarının ücretsiz GOG oyunları. GOG’da en iyi MMO’ların çoğunu ücretsiz olarak bulamasanız da, ücretsiz tek oyunculu oyunlar koleksiyonu cüzdanını biraz dinlendirmek isteyen herkese hitap etmeli.

Mağazadaki ücretsiz oyunların çoğu demolar ve girişlerdir, bu nedenle GOG’un en iyi ücretsiz PC oyunlarını seçtik. Her oyuncunun bir seçeneğe sahip olmasını sağlamak için, mükemmel tıkla ve tıkla macera oyunları, en iyi eski PC oyunlarından bazıları ve aşağıda daha pek çok şeyin bir karışımını bekleyebilirsiniz. Ayrıca, sadece İyi Oyunlar için buradaysanız ve Eski kısmı atlamayı tercih ediyorsanız, mümkün olduğunca çok sayıda modern oyunu bir araya getirmeye çalıştık.

İşte en iyi ücretsiz GOG oyunları:

  • Gwent: Witcher Kart Oyunu
  • Çelik Gökyüzünün Altında
  • Tiran 2000
  • yıldız topçusu
  • Delores: Bir Thimbleweed Park Mini Macerası
  • Cayne
  • Gölge Savaşçısı Klasik Tamamlandı

Gwent: Witcher Kart Oyunu

Çok fazla parasal yatırım gerektirmeyen hızlı, erişilebilir bir kart oyununun peşindeyseniz, Gwent piyasadaki en iyi deste oluşturuculardan biridir. Halihazırda Witcher oyunlarının hayranıysanız ve raundlar çok kısaysa, etrafta dolaşacak çok zengin bilgiler var, bu yüzden bir seferde yarım saat harcamak zorunda değilsiniz. Her zaman bilgisayarınızın yakınında olamıyorsanız, mobilde de kullanılabilir.

Ücretsiz GOG oyunları: Robert Foster bir asansörün önünde dururken, bir robot arkasını temizler.

Çelik Gökyüzünün Altında

Beneath a Steel Sky, oyun tarihinin en sürükleyici ve olgun bilim kurgu anlatılarından birine sahip. Mantık bulmacalarıyla hiçbir zaman saçmalığa fazla yaklaşmayan bir tıkla ve tıkla macera oyunu şeklinde gelmesi, yalnızca çekiciliğini genişletiyor. Eşit parçalar Yevgeny Zamyatin’in Biz ve Phillip K. Dick’in Androids Do Androids Dream of Electric Sheep?, Beneath a Steel Sky’ın dünyası, ilk çıkışının üzerinden 25 yılı aşkın bir süre geçmesine rağmen hâlâ keşfetmekten keyif alıyor.

Ücretsiz GOG oyunları: Tyrian 2000'de örümcek benzeri daha büyük bir uzay gemisine ateş eden bir uzay gemisi

Tiran 2000

Bu dikey nişancıyı pek kimse tanımayacak, ancak 1990’ların ortalarında PC’de mevcut olan sınırlı arcade uzay oyunlarının en iyilerinden biri. 2000’in yeniden piyasaya sürülmesi, beşinci bir bölüm ve birkaç yeni gemi ile orijinali geliştiriyor. Yine de zengin dünya çeşitliliği, farklı düşman gemisi türleri ve derin kişiselleştirme seviyesi bu nişancı oyununun temel çekiciliği olmaya devam ediyor.

Ücretsiz GOG oyunları: düşman uzay gemilerine plazma mermileri atan ve altındaki bir tareti şok eden bir uzay gemisi.

yıldız topçusu

90’lardan kalma çok sayıda bilimkurgu kaydırmalı nişancı oyunu var ve Stargunner en iyi veya en popüler olmasa da, kesinlikle sıralamada üst sıralarda yer alıyor. Yukarıdaki Tyrian 2000’e çok benzeyen Stargunner, rakiplerinin çoğundan çok daha fazlasını sunduğu için popülerliğini koruyor – 70’den fazla düşman gemisinden oluşan kadrosunda anlamlı farklılıklar, savaşmak için gerçekten güzel üç arazi türü ve stratejik gerektiren nüanslı bir gemi yükseltme ekonomisi düşünmek. Stargunner, diğer kaydırmalı atıcılara kıyasla özellikle yeni bir şey yapmaz, ancak temelleri son derece iyi yapar.

Ücretsiz GOG oyunları: Delores, içinde boş bir muayene masası, bir iskelet ve insan beyninin anatomisini gösteren bir poster bulunan bir adli tabip odasına girer.

Delores: Bir Thimbleweed Park Mini Macerası

Daha büyük bir oyundan bir yan ürün olan Delores: A Thimbleweed Park Mini-Adventure, ya geri dönüş macera oyununun hayranları için daha fazla içerik ya da yeni oyuncular için nelerin geleceğine dair bir örnek olarak hizmet veren yeni bir anlatı. Ana oyunun olaylarından bir yıl sonra Thimbleweed Park’a dönen ve uykulu kasabada çok şeyin değiştiğini keşfeden Delores’i kontrol ederken ortaya çıkaracak daha çok şey var.

YouTube Küçük Resmi

Cayne

Cayne, dokuz aylık hamile bir kadın olan Hadley’in, oraya nasıl geldiğini hatırlamadan ve net bir çıkış yolu olmadan gizemli bir tesiste uyandığında oynadığınız, kana bulanmış bir bilimkurgu macera oyunudur. Daha büyük, daha ayrıntılı meslektaşı Stasis de zaman ayırmaya değer olsa da – ücretsiz değil. Bu yoğun ve atmosferik yan oyun, size Stasis’in dünyasının kısa bir tadını verir.

Bedava GOG oyunları: Wang, iki Uzi ile bir iblisi vuruyor.

Gölge Savaşçısı Klasik Tamamlandı

Shadow Warrior Classic Complete, en ünlü FPS oyunlarından biri değil, bu pek de şaşırtıcı değil, çünkü Duke Nukem ile aşırı derecede duyarsızlık yapmaya çalışıyor. Ancak, silah sesi hala zamanın testine dayanıyor. Seviyeleri katana ve tıkırdayan bir Uzi ile şarj etmek hala harika hissettiriyor ve 90’ların en zorlu FPS oyunlarından biri olarak mirası, bu bedavadan muhtemelen çok fazla saat alacağınız anlamına geliyor.oyun-2