Tam yeşil modda She-Hulk (Tatiana Maslany).

Sonunda, elimizde ilk tam bakışımız She-Hulk: Avukatbaşrol Tatyana Maslany avukat Jennifer Walters, kuzeni olarak bruce afiş (Mark Ruffalo), o da çok yeşil ve uzun boylu olur sinirli. Marvel Studios ve Disney+ komedisi, onun yönetme yolculuğunu anlatıyor She-Hulk güçleri, insanüstü odaklı yasal davaları da üstleniyor. Ve bu yeni fragmana göre flört:

Fragmanda biz Walters’ın işteki bu çok özel nişle görevlendirildiğini görün, muhtemelen ailesinin Avengers bağlantısı nedeniyle, birAynı zamanda kendi güçleriyle boğuşuyor ve kuzeninin yardımına ihtiyaç duyuyor. Maslany ve Ruffalo’nun birlikte isyan çıkaracaklarını şimdiden söyleyebilirsiniz. Bruce, Jennifer’a kanal açmasını söylediğindenger ve fdönüştürmek için kulak, “Yeni var olan herhangi bir kadın için temel çizgi gibi!” diye karşılık veriyor – zekice ve çok gerçek.

Walters sadece 30’larında bir kadın Bir kahraman olmanın gerektirdiği ilgiyi pek de istemeyen dönüştürücü bir kariyer ve hayatla uğraşıyor. Her şeyi nasıl idare ettiğini ve belki de kim olduğu için aşkı bulduğunu görmek için sabırsızlanıyoruz. Özellikle de herkes She-Hulk’ı tanımak istiyorsa.

Ayrıca yolculuk için Tim Roth, Emil Blonsky, nam-ı diğer İğrenç ve (sürpriz!) bir diğeri Marvel hayranları için tanıdık yüz: Benedict Wong, Wong rolünde. Sanırım Wong’un yeraltı savaş çetesi faaliyetlerinden sorumlu tutulmasını bekleyebiliriz. Shang-Chi ve On Yüzük Efsanesi. Ama hadi adama bir ara verelim, o sadece uğraşmayı bitirdi olayları Deliliğin Çoklu Evreninde Doktor Strange. Dengeler, değil mi?

Dokuz bölümlük dizinin kadrosunda ayrıca Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela CemilJon Bass, ve Renee Elise Goldsberry. Yönlendirilmiş Kat Coiro ve Anu Valia ile Jessica Gao baş yazar olarak görev yapıyor; eYönetici yapımcılar Coiro ve Gao ile birlikte Kevin Feige, Louis D’Esposito, Victoria Alonso ve Brad Winderbaum’un fotoğrafı.

Gösteri, 17 Ağustos’ta Disney+’ta yayınlanacak.

o-hulk bir sayfa

resim: Marvel Stüdyoları


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7