Bruce Banner, bu noktada yıllardır Marvel filmlerinde dolaşan en güçlü fiziksel insanlardan biri olmasına rağmen, kuzeni Jennifer Walters Disney Plus’ta MCU’ya giderken bu yaz her şey değişmek üzere. She-Hulk: Avukat. Her iki Hulk da ortaya çıkarken She-Hulk‘in ilk fragmanı olan şov, kahramanlığa giden kendi yoluna girerken açıkça Jennifer’ın sahibi olacak.

She-Hulk: Avukat‘in ilk fragmanı Jennifer’ı zaten karmaşık olan hayatındaki zor bir noktada tanıtıyor. Dünya süper suçlar işleyen bu kadar çok kötü adamla dolu olduğundan, Jennifer’ın yasal becerileri ona yüksek talep veriyor, ancak bunun adalet için istediği türden bir güç olduğundan tam olarak emin değil. Bu ruh arayışı muhtemelen Bruce (Mark Ruffalo) ile buluşmasına yol açan şey, bu da bir şekilde onu, kendisinin iri yarı (ve çok CGI-ed) bir versiyonuna dönüşme yeteneğiyle bırakan bir deneye yol açıyor. kanunsuz. Hulklara ek olarak, She-Hulk‘in fragmanı ayrıca, serinin daha büyük MCU’ya bağlanmanın yollarını nasıl bulacağına işaret eden, uzun süredir Hulk düşmanı Abomination’a (Tim Roth) bir avuç bakış açısı içeriyor.

She-Hulk: Avukat ayrıca Ginger Gonzaga, Josh Segarra, Jameela Jamil, Jon Bass ve Renée Elise Goldsberry 17 Ağustos’ta Disney Plus’ta.genel-2