Bir oyun faresi pazarındaysanız, Amazon’un şu anda Razer’ın imza oyun farelerinden birinde yaptığı anlaşmayı yenmek zor. bu Razer DeathAdder V2 Mini sadece 20$’a satılıyor, 50 dolardan düştü. DeathAdder V2 Mini, Razer’ın en iyi bilinen fare serisinin klasik görünümünü alır ve daha küçük bir form faktörüne dönüştürür. Bu anlaşma o kadar iyi ki, fareyi yedek veya ikincil seçenek olarak tutsanız bile kapmaya değer.

DeathAdder V2 Mini, mekanik anahtarları ve tanıdık iki yan düğme de dahil olmak üzere altı programlanabilir düğmesi olan kablolu bir faredir. Sağ elini kullanan kullanıcılar içindir ve birinci şahıs nişancı ve aksiyon oyunları için idealdir. Ayarlanabilir 8.500 DPI optik sensöre sahip DeathAdder V2 Mini, oyun oynamak için iyi çalışan ve bir ofis ortamı için yeterince sade olan çok yönlü bir faredir. Razer logosunu aydınlatan Razer’ın ikonik Chroma RGB aydınlatmasına sahiptir. DeathAdder serisindeki tüm seçenekler gibi DeathAdder V2 Mini, her yönden harika bir seçimdir. Bir klasikle yanlış gidemezsin.

Standart boyutlu bir oyun faresi veya kabloyu kesen bir fare arıyorsanız, 2022’deki en iyi oyun fareleri derlememize göz atın. Kurulumunuzu tamamlamanız gerekirse, en iyi oyun klavyeleri ve PC oyun kulaklıkları da.oyun-1