Overwatch 2 kahramanları hakkında bilgi edinmek ister misiniz? Blizzard’ın kahraman tabanlı FPS oyununun devamı, geri dönen karakterlerin ve en az bir yeni yüzün bir karışımını içerecek. İçerik Overwatch 1 ve 2’de paylaşılacağından, orijinal Overwatch karakterlerinin hepsinin kadroda olacağını biliyoruz. Overwatch 2’nin yayınlanmasından önce ve sonra tanıtılacak yeni kahramanlar da onlara katılacak.

Şu ana kadar yalnızca bir yeni karakteri onayladık – Sojourn. Başlangıçta Echo’nun yeni saflara katılmasını bekliyorduk. Overwatch 2 kahraman ama oyunun aktif gelişimi bitmeden Overwatch 1’e gizlice girdi.

Bu kılavuz boyunca, şimdiye kadar karşılaştığımız tüm yeni Overwatch 2 kahramanlarını ve yeteneklerinin neler olduğunu gözden geçireceğiz. Overwatch 2 çıkış tarihi eskisinden daha yakın, ancak yine de biraz zaman var, bu yüzden bu liste ayrıntılı değil. Ancak, kullanıma sunuldukça daha fazla bilgi ile güncellemeye devam edeceğiz. İşte yeni Overwatch 2 kahramanları hakkında bildiğimiz her şey.

Yeni Overwatch 2 kahramanları:

misafir etmek

Overwatch’s Archives etkinliği sırasında Sojourn’un varlığı hakkında bazı ipuçları aldık. Promosyonun bir kısmı sırasında, Soldier 76 için Sojourn’un onu oyunun kötü adamı Doomfist’i yakalamaya yönelik yeni bir yaklaşım hakkında bilgilendirdiği şifresi çözülmüş bir sesli mesaj duyuyoruz.

BlizzConline 2021, Sojourn’un aslında şarjör başına 40 mermi depolayan bir enerji tüfeğiyle donatılmış bir DPS karakteri olduğunu ortaya çıkardı. Sojourn’un enerji tüfeğiyle saldırmak, silahını şarj eder, bu nedenle oyuncular savaşta iki silah arasında sık sık geçiş yapmak isteyecektir. Blizzard şu anda Sojourn’un yeteneklerinin hiçbirine isim vermedi, ancak bazı Sojourn oyunlarında şimdiye kadar neler yapabildiğini görebildik.

Ve işte karşınızda, şimdiye kadar rastladığımız tüm yeni Overwatch 2 kahramanları. Bugüne kadar açıklanan tüm Overwatch 2 haritalarının yanı sıra, beta ile ilgili son deneyimlerimize dayanan bir Overwatch 2 katmanlı listesi hakkındaki düşüncelerimizi okuyun.oyun-2