Fortnite geliştiricisi Epic Games, satın alınan oyun içi para birimi Fortnite V-Bucks’ın ve Sony PlayStation’da Ücretli Fortnite Paketlerinde Bonus V-Bucks’ın Nintendo Switch dışındaki platformlarda kullanılabileceğini duyurdu. v20.40 güncellemesinden itibaren oyuncular Xbox, PC, Android ve bulut oyun hizmetlerinde Paylaşılan Cüzdan’ın bir parçası olarak V-Bucks’a erişebilecekler. Battle Pass, Quest Pack veya Save the World aracılığıyla kazanılan Fortnite V-Bucks, Nintendo Switch dahil olmak üzere platformlar arasında zaten paylaşılıyordu.

Epik Oyunlar ilan edildi Sony PlayStation’da V-Bucks’ın yanı sıra Ücretli Fortnite Paketlerinde Bonus V-Bucks satın alanlar Nintendo Switch dışındaki platformlarda da satışa sunulacak. Yeni Fortnite güncellemesi v20.40 sürümüne sahiptir.

Fortnite’ın Battle Pass, Quest Packs veya Save the World aracılığıyla kazanılan oyun içi para birimi, Nintendo Switch dahil olmak üzere oyuncular için platformlar arasında paylaşım için zaten etkinleştirildi.

Epic Games, oyuncular avantajdan tam olarak yararlanmak istiyorlarsa, mevcut tüm PlayStation ve/veya Xbox hesaplarını Epic Games hesaplarına bağladıklarından emin olmaları gerektiğini söyledi. Paylaşılan Cüzdan tesisi henüz Nintendo Switch ile entegre edilmemiştir. Bu nedenle, diğer platformlardan V-Bucks satın alan oyuncular, Nintendo Switch’te Paylaşılan Cüzdanlarında bulunan V-Bucks bakiyesini kullanamayacaklar ve diğer platformlarda Nintendo Switch aracılığıyla satın alınan V-Bucks’a erişemeyecekler. platformlar.

Fortnite şu anda Android, Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, iOS ve Windows’ta mevcut. Oyun Eylül 2017’de piyasaya sürüldü. 6 Mayıs’ta Epic Games, geliştiricilerin diğer iki Marvel Sinematik Evreni (MCU) karakteri Spider-Man ve Doctor Strange’e katılan bir Scarlet Witch görünümü eklediğini duyurdu. Bu MCU görünümleri, Doctor Strange in the Multiverse of Madness’ın sinemalarda yayınlanmasından hemen önce eklendi.
genel-8