Kaynak: Torn Banner Studios

2021’in en unutulmaz oyun lansmanlarından biri, acımasız, zorlu ve şaşırtıcı bir şekilde sunmayı başaran Chivalry 2’ydi. eğlence (ve komik) kapsamlı bir çevrimiçi çok oyunculu deneyim aracılığıyla orta çağdan ilham alan dövüş. Lansmanından bu yana Torn Banner Studios ve Tripwire Interactive, Chivalry 2’nin üzerine inşa edildiği fantastik temeli geliştiren çok sayıda içerik güncellemesi ve yaması yayınladı. Gelecek ay, oyun daha da fazla yeni içerik kazanıyor ve yeni bir platformda piyasaya çıkıyor.

tarafından bildirildiği gibi bilgisayar oyuncusu, Chivalry 2 oyuncuları, başlığa bir ton yeni içerik ekleyecek olan Tenosian Invasion güncellemesini deneyimlemek üzere. En önemlisi, Torn Banner Studios nihayet oyuna atlar (ve atlı savaş) ekleyerek lansman öncesi vaatlerini yerine getiriyor. İşte oyuncuların Chivalry 2’nin Tenosian Invasion güncellemesinden neler bekleyebileceğinin kısa bir özeti:

 • Atlı savaş. Chivalry 2’ye gelen atlar, kanlı çevrimiçi çok oyunculu oyuna yeni bir saçmalık derecesi ekliyor. Torn Banner Studios, atların Chivalry 2’nin geri kalanına dahil olmasını sağlamak için çok çaba sarf etti:
  • Chivalry’nin dövüşünün tüm gücü, ancak at üzerinde, yeniden işlenmiş özel saldırılar, atlı okçuluk ve atınızla tekme atabilmeniz de dahil olmak üzere hayal edebileceğiniz her şey dahil
  • Mızrakları (yeni, ata özel bir silah) kullanarak düşman oyuncuları bineklerinden indiren veya kara kuvvetlerini yok eden mızrak dövüşü
  • At hareketini kısıtlayan bariyerler ve savunma tahkimatları için artan işlevsellik
  • Ve daha fazlası
 • Yeni hizip. Benzersiz stiller ve oyuncuların keşfedip özelleştirebileceği yeni bir renk şeması sunan Chivalry 2 Tenosia’ya yeni bir fraksiyon katılıyor.
 • Yeni kozmetikler. Genişleyen Chivalry 2 kütüphanesine, Osmanlı İmparatorluğu’ndan (oyun içi Tenosia ile temsil edilir), Haçlı Seferleri’nden ve daha fazlasından ilham alan bir ton yeni kozmetik ekleniyor.
 • Dört yeni harita. Güncellemeyle birlikte iki yepyeni harita Chivalry 2’ye geliyor, yeni haritalardan biri alternatif bir varyant içeriyor ve mevcut bir harita da yeni bir varyant kazanıyor. Bu haritalar şunları içerir:
  • The Razing of Askandir, devasa bir kütüphaneye sahip yeni bir hedef haritası
  • Baudwyn İhlali, çok sayıda patlama ve barut içeren yeni bir hedef haritası
  • Desert, Baudwyn İhlali’nin bir Takım Ölüm Maçı çeşidi
  • Wardenglade Savaşı’nın Team Deathmatch varyantına atları dahil eden The Charge of Wardenglade
 • Konsol sunucusu tarayıcıları. Xbox ve PlayStation’daki konsol oyuncuları sevinebilir, çünkü yaklaşan güncelleme her iki platforma da PC’ye özel özellikler getiriyor: sunucu tarayıcıları ve düello sunucuları.

Tenosian Invasion açıkça Chivalry 2 için oldukça büyük bir güncelleme, ancak birçok potansiyel oyuncu Torn Banner Studios’tan gelen diğer Chivalry haberleriyle şüphesiz daha fazla heyecanlanacak. Bir yıllık Epic Games Store ayrıcalığının ardından Chivalry 2, Steam’e geliyor. Chivalry 2 zaten en iyi PC oyunlarından biri, ancak oyuncu tabanı, en büyük PC platformunda bulunmaması nedeniyle biraz sınırlı. Artık Steam oyuncuları, bir yıllık içerik güncellemeleri ve iyileştirmelerinin keyfini çıkardıktan sonra Chivalry 2’yi en iyi şekilde deneyimleyebilecekler.

Chivalry 2 için “Tenosian Invasion” güncellemesi 12 Haziran 2022’de gelecek ve Epic Games Store ve Steam üzerinden Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation ve PC dahil olmak üzere oyunun mevcut olduğu her platformda aynı anda başlayacak. . Oynamayalı uzun zaman olduysa veya ilk kez oyuna dahil olmayı düşünüyorsanız, Chivalry 2 başlangıç ​​kılavuzumuz, savaş alanında yolunuzu kesmek ve kesmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

buharlı biniciler

Şövalyelik 2 Reco GörüntüsüŞövalyelik 2 Reco Görüntüsü

şövalyelik 2

Yeni içerik ve yeni oyuncular.

Chivalry 2, oyuncuları acımasız, genellikle komik, ortaçağdan ilham alan bir savaşta birbirine düşüren destansı bir çevrimiçi çok oyunculu oyundur. Bir yıllık sürekli lansman sonrası desteğin ardından Chivalry 2, oyunun şimdiye kadarki en büyük, at temalı güncellemesi olan Tenosian Invasion ile birlikte nihayet Steam’de başlıyor.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20