Cannes Film Festivali’ne akredite bir rozet sahibi olarak katılıyorsanız, özel bir etkinliğe içtenlikle davetlisiniz. Hollywood Muhabiri ve SAG-AFTRA — Pazar sabahı Palais’ Campari Lounge’da: THR‘s Ödül Sohbeti dijital ses dosyasıardından seçkin Fransız aktris ile bir kokteyl resepsiyonu Lea Seydoux.

Bu etkinlikte sınırlı kontenjan bulunmaktadır. Katılmak isteyenler mutlaka Bu bağlantı aracılığıyla LCV 21 Mayıs saat 11:00’e kadar. Varış talimatları daha sonra sağlanacaktır.

Toplantıda, Seydoux – bu haftanın programında görünen THR bu yılki festivalde gösterilen iki filmde kapak ve yıldızlar, David Cronenberg‘s Geleceğin Suçları ve Mia Hansen-Løve‘s Güzel Bir Sabah – hayatını ve kariyerini tartışmak için bir saat oturacak.

36 yaşındaki oyuncunun önceki filmleri, en iyi Oscar adaylarından oluşuyor. Soysuzlar Çetesi (2010) ve Paris’te Gece Yarısı (2011) 2013 Cannes Film Festivali’nin Altın Palmiye kazananına Mavi En Sıcak renktir (o ve başrol oyuncusu, yönetmenleriyle bu yüksek onuru paylaşan ilk oyuncular oldular) James Bond filmlerine hayalet (2015) ve Ölmek İçin Zaman Yok (2021), aralarında düzinelerce.

bu Ödül Sohbeti podcast, 2015’teki ilk çıkışından bu yana yaklaşık 500 önemli konuk ağırladı. Meryl Streep, Steven Spielberg, sophia loren, Robert De Niro, Barbra Streisand, George Clooney ve Oprah Winfrey. Ancak izleyicilerin önünde yalnızca birkaç bölüm kaydedildi: Al Pacino Hollywood’daki DGA’da, Richard Linklater SXSW’de ve Denis Villeneuve, halle berry, Asgar Farhadi, Dakota Johnson, David Chase, harvey keitel, Courteney Cox ve oyuncu kadrosu Kalamar Oyunu Chapman Üniversitesi’nde.

Bu, kendi sahasında “Cannes kraliçesi”nden bir şeyler öğrenmek için ender bir fırsat. Aşağıdaki LCV bilgileri.sinema-2