Aksiyon yıldızı Donnie Yen, Çin destek direğinde rol almak için anlaştı Śakrabir uyarlama Yarı Tanrılar ve Yarı Şeytanlardövüş sanatları kurgusunun şimdiye kadarki en çok satan eserlerinden biri olarak kabul edilen 1963’ten kalma klasik bir wuxia romanı.

Büyük bütçeli aksiyon filmi, Çin’de yılın en kazançlı gişe rekorları kıran gösterim penceresi olan Çin Yeni Yılı 2023’te gösterime girecek.

Film, Hong Konglu film yapımcısı Steve Cheng tarafından yönetilecek ve yapımcı arkadaşı Wong Jing tarafından üretilecek (Vegas’tan Makao’ya). Çinli stüdyo Wishart projeyi üretiyor ve şirketin başkanı Weijie Zhu – Çin endüstrisinde Jia Zhangke’nin 2018 Cannes yarışmacısını üreten tanınmış bir isim. Kül En Saf Beyazdır – sunucu olarak yatırılmaktadır. Yen, projenin yürütücü yapımcılığını da üstlenecek. Yapımcılar, filmin Temmuz ayında çekimlerine başlamasının planlandığını ve önümüzdeki haftalarda ek oyuncu kadrosunun açıklanacağını söylüyor.

Yen, dövüş sanatları ustası Qiao Feng’i canlandıracak. Yarı Tanrılar ve Yarı Şeytanlar hikaye evreni. Oyuncu hayal ediyor Śakra Kitabın birçok alt konusu ve daha fazla büyük ekran uyarlaması için olgunlaşmış çekici karakterleri ile potansiyel bir franchise başlatıcısı olarak.

Yarı Tanrılar ve Yarı Şeytanlar 1994’te yapılan en son film versiyonuyla, modern Hong Kong ekran tarihi boyunca defalarca film ve televizyon için başarıyla uyarlandı — Ejderha Günlükleri: BakirelerBaşrollerini Brigitte Lin ve Gong Li’nin paylaştığı .

Yen, Çin’in en çok izlenen filmlerinde rol alarak Çin’in uluslararası alanda en başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. IP adam franchise ve suç gişe rekorları kıran Azgın yangındahil olmak üzere Hollywood çadır direklerinin yanı sıra Rogue One: Bir Star Wars Hikayesi, xXx: Xander Cage’in Dönüşü ve mulan. Daha sonra Keanu Reeves’in karşısında görülebilir. John Wick: Bölüm 4.

Uluslararası satışlar Śakra Plus Entertainment Limited tarafından yönetilmektedir. Filme özel afiş aşağıdadır.

Śakra
Wishart’ın izniylesinema-2