Kaynak: Blizzard Entertainment

Son Overwatch 2 beta testinin sonuçlanmasının ardından geliştirici Blizzard Entertainment, ilan edildi 16 Haziran’da özel bir Overwatch 2 etkinliğine ev sahipliği yapacak. Bu etkinlik sırasında geliştiriciler, 2022’nin önümüzdeki birkaç ayı için planlarını paylaşacaklar ve ayrıca bir sonraki Overwatch 2 beta ile ilgili bilgi verecekler.

Overwatch 2 beta, devam oyununun orijinal oyunun PvP’sine getireceği bazı sarsıcı değişiklikleri, yani bir tank eksiğiyle 5v5 formatına geçiş ve birçok kahraman için radikal denge ayarlamaları getirdi ve geliştiricilerin nasıl olduğunu görmek ilginç olacak. Blizzard’da oyunun kahramanlarını değiştirmeye ve yeniden işlemeye devam edin. Etkinlik sırasında, gelecekteki bir beta testinde uygulanmalarından önce bu değişikliklerden bazılarına daha yakından bakacağız. Overwatch 2’nin yardıma ihtiyacı olan birkaç kahramanı var, bu yüzden Blizzard’ın bu karakterlerin 5v5 dönemine daha iyi uyum sağlamasına yardımcı olmayı planladığını umuyoruz.

Ayrıca Overwatch 2’nin 2019’da duyurulmasından bu yana ücretli PvE kampanya tarafında hiçbir şey görmedik, bu nedenle geliştiricilerin ilerlemelerini bu cephede de gösterme şansı var. Bununla birlikte, geliştiriciler PvE ve PvP’yi ayrı ayrı yayınlamayı taahhüt ettikleri ve tamamen Overwatch 2’nin PvP’sini mükemmelleştirmeye kararlı göründükleri için bu pek olası değildir.

Overwatch 2 MeiOverwatch 2 MeiKaynak: Blizzard Entertainment

İlk beta sona erdiğine göre, herkesin aklındaki soru “Bir sonraki beta ne zaman başlayacak?” Blizzard, muhtemelen bu etkinlik sırasında ikinci Overwatch 2 beta sürümünün çıkış tarihini de açıklayacak, ancak stüdyo henüz bunun için kesin bir lansman tarihi taahhüt etmek istemeyebilir. Umarım ikinci beta daha geç olmadan gelir, böylece oyuncular Blizzard’ın popüler kahraman nişancı oyununu aldığı yeni yönü titizlikle test etmeye devam edebilir.

Overwatch 2 beta, Overwatch topluluğunun Overwatch 2’nin ilk tadı, oyunun birçok karakterini yeniden işleyecek ve her takımdan bir tank çıkararak PvP’yi 5v5 formatına geçirecek olan orijinal Overwatch’a yapılan büyük (ve ücretsiz) bir revizyonu temsil ediyordu. Gelecekteki Overwatch 2 betalarını denemek isterseniz, orijinal oyunun bir kopyasına sahip olmanız ve ardından kaydolmanız gerekir. Overwatch mevcut en iyi PC oyunlarından biridir, bu yüzden henüz sahip değilseniz kesinlikle almalısınız.

Bağlantılarımızı kullanarak satın alımlar için bir komisyon kazanabiliriz. Daha fazla bilgi edin.genel-20