Minecraft’ın en yeni büyük crossover’ı Angry Birds ile birlikte, şimdi Minecraft Marketplace’te yeni bir DLC mevcut. DLC, temel olarak insanların Minecraft içinde Angry Birds oynamasına izin veriyor, hem mekanik hem de karakterler bloklu hayatta kalma işçiliği dünyasına çevrilmiş.

DLC, oyuncuların çeşitli görevlerde çalıştıklarını, franchise’ın kötü domuzlarından daha fazla kuş kurtarmayı başarırken yeni oynanabilir karakterlerin kilidini açtığını görecek. Oyuncular ayrıca Minecraft’ta Angry Birds’ü arkadaşlarıyla ortak modda oynayabilecek ve klasik Minecraft tarzı keşif ile standart görevleri veya orijinal Angry Birds’e daha yakın olan “klasik mod” ile oynama seçeneğine sahip olacaklar. Oynanış.

Yorumcuların belirttiği gibi, işbirliği, 2010’ların başında kültürel manzaraya hakim olan iki oyunla on yıl çok geç gelmiş gibi görünüyor. Bununla birlikte, her iki oyunun da hala hayranları var ve DLC’nin Marketplace sayfasındaki ilk incelemeleri şu anda ezici bir şekilde olumlu.

DLC, Angry Birds stüdyosu Rovio Entertainment ile işbirliği içinde Minecraft için oyun içi içerik oluşturma konusunda uzmanlaşmış bir stüdyo olan Oreville Studios tarafından geliştirildi. şu adreste mevcut Minecraft Pazarı 1340 Minecoin için, 10 doların hemen altında eşdeğer.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1