Bugün UNIQLO, uluslararası çapta sevilen rol yapma oyunu serisini kutlamak için 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü Amerika Birleşik Devletleri’nde Final Fantasy 35th Anniversary UT koleksiyonunu yayınlayacağını duyurdu. Koleksiyon dünya çapında satışa sunulacak ancak piyasaya çıkış tarihleri ​​bölgeler arasında farklılık gösteriyor.

son fantezi

Dizilişte, yaklaşan Final Fantasy XVI da dahil olmak üzere seriden 16 oyun yer alacak. Bu özel UT seçimi, hayranları rol yapma oyunu serisinin kalıcı büyüleyici dünyasına çekecek. UT’ler (UNIQLO Tişörtleri), dünyanın dört bir yanından kullanıcıların bireyselliklerini ifade etmelerine olanak tanıyan bir dizi otantik pop kültürü ve sanat grafiği sunar.

UNIQLO’nun Final Fantasy ile ilk işbirliği koleksiyonu, ikonik sahneleri, hayranların en sevdiği karakterleri ve serinin başlarından itibaren orijinal retro piksel sanat tasarımları da dahil olmak üzere unutulmaz anları sergileyecek.

Satın almayla birlikte özel hediye teklifi olarak sınırlı sayıda orijinal oyun kartı Bu koleksiyondan uygun bir satın alma gerçekleştiren Müşteriler, aşağıdakilerden seçilen grafikleri içeren bir (1) siyah oyun kartı destesi almaya hak kazanacaktır (mevcutluk durumuna bağlıdır, stoklarla sınırlıdır). tüm 16 başlık. Bu teklif, tüm desteler dağıtıldığında sona erecektir.

Koleksiyonun kendi parçasını aşağıdaki linkten alabilirsiniz: https://www.uniqlo.com/us/en/spl/ut-graphic-tees/final-fantasy

Kaynak: Basın Bülteni

Yazar hakkında


oyun-4