Thermaltake’in Studio FA Porsche ile işbirliği içinde tasarlanan birinci sınıf oyun koltuğu, sadece yeni pazarlama materyallerine göre oyuncular için. Thermaltake Argent E700’ün yer aldığı bir dizi renkli, sanatsal çekimin yanı sıra, şirket taahhüdünü açıkladı sanat, müzik ve spor alanlarında yükselen yıldızları keşfetmek ve desteklemek, “yeni bir şafağa tanıklık etmek” sloganıyla. Bir oyun koltuğu için ilginç bir pazarlama yönü ama Argent E700 çoğu oyun koltuğuna benzemiyor.

Argent E700’ün hem tasarım hem de yaratıcı açısından çekiciliğini vurgulamak için Thermaltake, huysuz bir çağdaş sanatçının, çok disiplinli bir yerli halk müzisyeninin ve bir basketbol oyuncusunun yeteneklerini birlikte seçmeye karar verdi. Bu farklı yıldızlar, şirkete göre Thermaltake ürünlerinin “usta işçiliği, disiplinler arası yaratım ve istikrarlı ruhsal gücü” temsil ediyor.

(İmaj kredisi: Thermaltake)

Oyun dünyasına geri döndüğümüzde, bu pazarlama heyecanını bir kenara bırakıp Argent E700’ün ürün sayfasına bakabiliriz. Thermaltake Argent E700, altı renkte parlak kaplamaya sahip, deri, alüminyum ve metalden yapılmış birinci sınıf fiyatlı bir oyun koltuğudur. Sandalyenin “yarış arabası yan kolları” ve dört farklı açıda kilitlenebilen ayarlanabilir bir koltuk arkası vardır.

İsim Argent E700
Tip Ergonomik Gerçek (Siyah) Deri
Köpük Yüksek Yoğunluklu Kalıplanmış Köpük, 143.3lbs/ft³
Çerçeve Alüminyum ve Metal
Destek olmak Gaz Asansör Sınıf 4
tekerlekler 3 inç PU
ayarlamalar Koltuk sırt açısı 107° / 113° / 119° / 126°, Koltuk başlığı yükseklik ayarı, 4D Kolçaklı
İnsan boyutu/ağırlığı 5’6″ – 6’2″ (170cm – 190cm) ile 331Ibs’ye (150kg) kadar

Argent E700, kırmızı kontrast dikişlere sahip delikli siyah deriyle kaplanmış kova tipi bir koltuktur, arka kabuğu ise buzul beyazı, uzay grisi, fırtına siyahı, okyanus mavisi, yarış yeşili, eyer kahvesi, sanga sarısı, yanan turuncu renklerinde gelir. ve turkuaz. Bu kesinlikle çok çeşitli seçeneklerdir – incelikli ve profesyonel seçeneklerden “Studio FA Porsche tasarımı koltuğunuzu kimsenin kaçırmamasını sağlamaya” kadar.

(İmaj kredisi: Thermaltake)

Thermaltake Argent E700’ü henüz test için almadık, ancak Thermaltake’nin X Fit oyun koltuğunu geçen Eylül’de bir tur attık. İncelemecimiz X Fit’in işçiliğini ve ayarlanabilirliğini beğendi, ancak aşırı sert ve dar koltuğunu beğenmedi. Argent E700’ün koltuk boyutu için spesifikasyonlarımız yok, ancak “yüksek yoğunluklu” köpük her iki modelde de aynı olabilir gibi görünüyor. bu Thermaltake Argent E700 şu anda mevcuttur ve çeşitli perakendecilerde 1299$’a listelenmiştir.genel-21