Sony, yakında PlayStation 5 konsolu için renk panelleri yelpazesini genişletecek.Yeni varyantlar zaten ön sipariş için mevcut ancak Haziran ayında satışa sunulacak. Renkler Nova Pink, Starlight Blue ve Galactic Purple olarak adlandırılıyor. Renkten bağımsız olarak, paneller set başına 55 ABD dolarıdır. Burada bu renklerin satış açısından yeni olacağını ve Sony’nin bunları Ocak ayında satışa sunduğu iki renkle birlikte Aralık ayında tanıttığını açıklığa kavuşturmakta fayda var.

Bugün PS5 renk aksesuarları ailesinin en yeni renklerini tanıtmaktan heyecan duyuyoruz: Nova Pink, Starlight Blue ve Galactic Purple. Daha önce piyasaya sürülen Kozmik Kırmızı ve Gece Yarısı Siyahı DualSense kablosuz kontrol cihazlarına ek olarak, galaksiden ilham alan en yeni renkler yakında dünya çapında satışa sunulacak.


Bu yeni konsol panelleri güzel ve kullanımı kolay – sadece orijinal beyaz panelleri PS5 konsolundan çıkarın ve yenilerini yerine yerleştirin. PS5 panelleri hem PS5 ODD hem de PS5 Digital Edition için mevcut olacak ve DualSense konsolu ve denetleyicisinden ayrı olarak satılacakgenel-22