bu Apple iPhone 14 serisi hala dört ay uzakta, ancak sızıntılar ve söylentiler sayesinde önümüzde ne olduğuna dair bir fikrimiz var. Bugün, gelecek modeller için yapılan davalar çevrimiçi olarak ortaya çıktı ve bunlar, mini’nin geri dönmeyeceğinin ve Profesyonellerin gerçekten sahip olacağının bir başka göstergesi. büyük kamera darbeleri.

Görüntü Twitter’da paylaşıldı DuanRui, onu Çin sosyal medya web sitesi Weibo’da kim buldu. Soldan sağa, görünüşe göre 6.7 inç iPhone 14 Pro Max, 6.7 inç iPhone 14 Max, 6.1 inç iPhone 14 Pro ve 6.1 inç iPhone 14’ü görüyoruz.

Pro modelleri için tasarlanan kasalardaki kesikler oldukça büyük, ancak söylentiler, sızdırılmış şemalar ve iddialar göz önüne alındığında bu hiç de şaşırtıcı değil. Sahte birim görüntülerinin tümü, iPhone 14 Pro ve Pro Max’in, değiştirdiği 12MP kameradan yüzde 57 daha büyük olduğu söylenen yeni 48MP ana sensörü barındırmak için önceki modellerden daha belirgin bir çıkıntıya sahip olacağını gösteriyor.

Ultra geniş ve telefoto kameralar hakkında, yeni telefonların daha geniş bir yakınlaştırma aralığı için periskop lens alma olasılığının düşük olması dışında önemli bir şey söylenmedi.

Ayrıca, en büyük kamera yükseltmesi muhtemelen iPhone 14 Pro ve Pro Max’e özel olacak olsa da, bir sızıntı, normal modelin aynı zamanda iPhone 13’ten daha büyük bir kamera adasına sahip olacağını ima etti ve bu da farklı boyutta sensörlere sahip olduğunu gösteriyor.

Dizideki tüm modellerin bir Otomatik odaklamanın yanı sıra daha fazla ışığa izin vermek için daha büyük diyafram açıklığına sahip daha iyi selfie kamerası. Bu değişiklikler iPhone 14’ü 2022’nin en iyi kameralı telefonu.

Bunun dışında, Pro modellerinin ön kamera ve Face ID teknolojisi için bir hap ve delik oyuk kurulumu lehine çentiği terk etmesi muhtemeldir. Görünüşe göre, bu değişikliğe daha iyi uyum sağlamak için Apple, köşeleri biraz daha kıvrımlı yapacak ve yeni modellerde biraz daha eğimli olabilir. iPhone 13 Pro ve Pro Max’ten daha büyük ekranlar.

Dahili donanımlara gelince, yeni serinin muhtemelen giden menzilden daha fazla temel RAM’e sahip olması muhtemel ve uydu bağlantısı da sunabilir. Sadece Profesyonellerin yeni bir çipe sahip olması beklenirken, normal ve Max çeşitlerinin A15 Bionic tarafından destekleneceği bildiriliyor.telefon-1