Yaza girerken eğlence merkezinize biraz renk katmak mı istiyorsunuz? Pekala, PS5 sahipleri yakında yeni “Nova Pink”, “Starlight Blue” ve “Galactic Purple” konsol ön yüzleri Haziran ayında piyasaya sürüleceği için bazı yeni seçeneklere sahip olacak. Ocak ayında zaten gelen “Kozmik Kırmızı” ve “Gece Yarısı Siyahı” ön yüzlerine katıldılar. Yeni kapaklar şimdi ön sipariş verilebilir ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda ve Lüksemburg’da. Sana kişi başı 55 dolar verecekler.

Demon’s Souls Remake, Ghost of Tsushima Director’s Cut, Marvel’s Spiderman ve Daha Fazlasını İçeren Yeni PlayStation Plus Lansman Kitaplığı

Yeni ön yüzler, Sony’nin oyun kumandasının orijinal versiyonuna göre aslında bazı küçük mekanik iyileştirmeler sunan, benzer renklere sahip bir dizi DualSense kontrol cihazına katılacak. Aşağıda, çok renkli Dualsense kontrolörleri için hızlı bir fragmana göz atabilirsiniz.

İşte yaklaşmakta olan PS5 konsol kapakları hakkında biraz daha ayrıntı…

Bugün, PS5 renk aksesuarı ailesine katılacak en yeni renkleri ortaya çıkarmaktan mutluluk duyuyoruz: Nova Pink, Starlight Blue ve Galactic Purple. Daha önce piyasaya sürülen Kozmik Kırmızı ve Gece Yarısı Siyahı DualSense kablosuz denetleyici ve Konsol Kapaklarına ek olarak, galaksiden ilham alan en yeni renkler yakında tüm dünyada katılımcı perakendecilerde piyasaya sürülecek.

Bu yeni konsol kapakları güzel ve kullanımı kolaydır; orijinal beyaz PS5 konsol kapaklarınızı çıkarmanız ve yenilerini tıklamanız yeterlidir. PS5 konsol kapakları, hem Ultra HD Blu-ray disk sürücüsüne sahip PS5 hem de PS5 Digital Edition için mevcut olacak ve PS5 konsolu ve DualSense denetleyicisinden ayrı olarak satılacak. Belirli bölgelerde hem yeni DualSense kablosuz denetleyici renklerinin hem de yeni PS5 konsol kapaklarının kesin lansman tarihleri ​​konuma göre değişiklik gösterebilir, bu nedenle bulunabilirlik için yerel satıcınıza danışın.

Ne düşünüyorsun? PS5’inize biraz renk katmak ister misiniz? Yoksa temel beyaz kabuk sizin için yeterince iyi mi?genel-17