Oppo Reno 8 serisi 23 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürülecek. Şimdi, piyasaya sürülmesinden bir hafta önce, yakında çıkacak olan akıllı telefon Oppo Çin’in çevrimiçi mağazasında listelendi. Web sitesi Oppo Reno 8, Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+ olmak üzere üç model ortaya koyuyor. Öte yandan Çinli bir bahşiş veren, Oppo Reno8 Pro+’nın tasarımını ve görünümünü sergileyen uygulamalı bir videosunu da yayınladı. Videoda, el cihazı düz alüminyum kenarlara ve ortalanmış bir delik oyuğuna sahip olarak görülebilir.

Yetkiliye göre Görüntüler Oppo Çin’in online mağazasında paylaşılan Oppo Reno 8 Pro+’ın Reno8 Pro+ üzerindeki arka kamera modülü, yakın zamanda piyasaya sürülen Oppo Find X5 serisine çok benzeyen bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Telefonun 7.34 mm kalınlığa sahip olacağı söyleniyor ve bu da onu en ince Oppo Reno telefonu yapacak. Görüntüler ayrıca, Reno 8 Pro+ ahizenin ön tarafının, bahsedildiği gibi, simetrik üst ve alt çerçevelerle birlikte ortalanmış bir delikli kesim getirdiğini, diğer iki modelin ise sol köşeye yerleştirilmiş ön kameralarla geldiğini gösteriyor. Yaklaşan Oppo Reno 8 ve Reno 8 Pro için resmi görüntüler de yayınlandı. buradave burada resmi Oppo Mağazasında.

Görüntülerdeki üç akıllı telefonun da neredeyse benzer tasarımlar getirdiği görülebiliyor, tek fark Oppo Reno 8 Pro ve Reno 8 Pro+’nın dört arka kamera kurulumuna sahip olması, Oppo Reno 8’in ise üçlü kamera kurulumu ile gösterilmesi. geri. Oppo Reno Pro modelleri ayrıca normal Oppo Reno 8 modelinden daha ince ekran çerçevelerine sahiptir.

Her üç telefonun da 8/12GB RAM ve 128/256GB dahili depolama ile geldiği iddia ediliyor.

Bunun yanı sıra, yakın zamanda başka bir rapor, Oppo Reno 8 ve Reno 8 Pro el cihazlarının siyah, mavi ve degrade renk seçenekleriyle geleceğini öne sürdü. Bu arada Oppo Reno 8 Pro+, resmi görüntülerde gümüş bir görünüm katıyor gibi görünüyor.

Ayrıca bir önceki rapora göre Oppo Reno 8 serisi Haziran ayı sonuna kadar Hindistan’da piyasaya sürülebilir.
genel-8