Geçen yılki ilk çıkışını yaptıktan sonra Şahin göz Maya Lopez / Echo, 2023’ten itibaren kendi şovunu alacak. Seri, ilk olarak geçen yıl Disney Plus’a gelen devasa bir Marvel serisinin parçası olarak duyurulmuştu – diğer başlıklar arasında Agatha: Harkness Evi ve Demir kalp – ve bugün Marvel, henüz belirli bir zaman dilimi olmamasına rağmen, gösterinin gelecek yıl akış hizmetine ulaşacağını doğruladı. Şirket ayrıca, başrol için geri dönen Alaqua Cox’un ilk görüntüsünü de ortaya çıkardı ve o, filmdekiyle hemen hemen aynı görünüyor. Şahin göz.

Marvel’e göre, Eko dizide sağır bir çete lideri olarak ortaya çıkan karakteri takip edecek bir başlangıç ​​hikayesi olacak. Şahin göz – “Geçmişiyle yüzleşmeli, Kızılderili kökleriyle yeniden bağlantı kurmalı ve aile ve toplumun anlamını benimsemeli” gibi. Echo ayrıca Chaske Spencer, Tantoo Cardinal, Devery Jacobs, Cody Lightning, Graham Greene ve Zahn McClarnon’u da oynayacak. Sydney Freeland ve Catriona McKenzie yönetecek.

Marvel, en son Disney Plus serisini tamamladı, Ay ŞövalyesiMayıs başında, bir sonraki – Bayan Marvel – 8 Haziran’da başlıyor.genel-2