Fortnite Bölüm 3 Sezon 2 ne zaman bitiyor? Çok yakında ve bugün Fortnite 20.40 yamasının yayınlanmasıyla birlikte, battle royale oyunu, sezonu tamamlamak için büyük bir canlı oyunsonu etkinliği için geri sayımı başlatıyor ve Epic, haritaya gerçek bir kıyamet günü cihazı düşürdü.

Fortnite Bölüm 3 Sezon 3 çıkış tarihi her zaman Haziran ayının başındaydı ve şimdi çok oyunculu oyunun son sezonu başka bir heyecan verici canlı etkinlikle bitecek gibi görünüyor – Bölüm 2’nin Aralık ayındaki büyük sonundan bu yana ilk.

Fortnite güncellemesi 20.40 çıktı ve oyunun kendisi bakım nedeniyle kapalıyken sızıntılar gelmeye başladı. Loot Gölü’nün büyük bir parçası bir kez daha havaya uçmuş Eğik Kulelerin hemen kuzeyinde. İlk başta, canlı etkinlik yalnızca sızıntılarla ima edildi, ancak şimdi görünüyor onaylanacak – yalnızca dosyalardaki yeni dizelerle değil, aynı zamanda tam bir geri sayım oyunun ana menüsünde

Bir çeşit tatbikat gibi görünen Doomsday Device’ı aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Ve lobide geri sayım böyle görünüyor.

Millet, sadece 17 gün kaldı. En iyisi Fortnite Season 2 battle pass’ı tamamla yoksa o Doctor Strange görünümüne asla sahip olamazsın.

Razer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2