Başka bir Wordle gününün zamanı geldi millet. Bugün 17 Mayıs ve bugünün sözünü yerine getirmek zor. Dünyanın önemli ölçüde zor olduğu gerçeğinden değil, muhtemelen her oyun boyunca ortak diyaloglar dışında, hepinizin görüp duyacağınız yeri tam olarak tam olarak belirleyemediğim gerçeğinden dolayı. Evet, bugün o kelimelerden birine sahibiz.

Bugünkü Wordle’ı denediniz mi? Her şeyden önce orta bölüme geldiğimde tökezledi ve bu yüzden orada en az bir talihsiz tahminde bulundum. Yine de bunun hakkında konuşmamıza gerek yok; bunun yerine, sesli harflerinizi ve tahminlerinizi girerken dikkatli olmanız gereken çiftler halinde nasıl geldiklerini düşünmelisiniz!

Buna bir örnek olarak, bugünün bulmacasında bu çiftlerin neler yapabileceğini anlamak için en iyi başlangıç ​​sözcükleri listemize neden göz atmıyorsunuz?

Bugünün Wordle Cevabı – 17 Mayıs 2022

Bugünün cevabı her zaman olduğu gibi ipuçlarının altına inerek bulunacaktır, ancak bu ipuçlarıyla hepinize ve kendime bir iyilik yapacağım çünkü açıkçası bugünün kelimesi çoğu oyunun, stüdyonun, mekaniğin vb. başlıklarında eksik. .

  • İpucu 1: Ne yazık ki Destroy All Humans’ın kahramanı olarak adlandırılan Crypto, Dünya’ya tüm insanları yok etmek için geliyor. Dizi her zaman ne olduğu konusunda açık sözlü olmuştur. Yine de, bir uzaylının özellikle bir insana atıfta bulunmasının başka bir yolu nedir?
  • İpucu 2: Henüz izlemediyseniz, izlemeniz gereken, eleştirmenlerce beğenilen durum komedisi Topluluğu’nda, okulun hâlâ kabuslarıma musallat olan korkunç maskotuna bugünün yanıtı deniyor.

Bugünün Wordle’ını henüz almadınız mı? Değilse, endişelenme, seni yakaladım. Bugünün Wordle’ı…var olmaktır. Crypto muhtemelen bir insanı bir varlık (veya belki daha kaba bir şey) olarak adlandırırdı ve kabuslarımın nesnesi bir süredir Greendale İnsanıydı. Bugünlük bu kadar, ancak başka bir Wordle ipucu turu için yarın kontrol ettiğinizden emin olun!

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1