Birkaç gün önce sızdırılmasının ardından Bohemia Interactive, oyuncuların bir sonraki ana hat girişi olan Arma 4’te neler olacağına bir göz atmalarını sağlayan çok platformlu bir önizleme yapısı olan Arma Reforger’ı resmi olarak tanıttı. hem PC hem de Xbox Series konsollarında ve aşağıda ayrıntıları kontrol edebilirsiniz.

İşte Arma Reforger hakkında daha fazla ayrıntı:

Arma Reforgerşimdi PC’de (Erken Erişim) ve Xbox Series X/S’de (Oyun Önizlemesi) mevcut olan , stüdyonun yeni sürümlerinde kaydettiği ilerlemeyi sergileyecek. enfüzyon motor ve gelecek şeylere bir bakış sunuyor. Yaratıcı bir platform olarak işlev gören, Arma Reforger kullanıcıların deneyimi değiştirmeleri ve ayarlamaları için birden fazla araç ve hizmet sağlayacaktır.

Bağımsız taksit olarak, Arma Reforger Oyuncuların Enfusion’ın yeni özelliklerinden yararlanmalarının yanı sıra devam eden geliştirmeler için değerli geri bildirimler sağlamaları için bir platform sunar. arma 4. Ayrıca, Arma Reforger güçlendirmeyi umuyor Bohemya İnteraktifheyecan verici yeni bir entegre, şirket içi Enfüzyon araçları paketi ile kendini adamış mod yapımcıları topluluğu.

Özelliklere gelince, oyuncuların bekleyebilecekleri şeyler:

 • Oyun modları
  Birinde savaş alanına gidin Arma Reforgeriki çok oyunculu oyun modu. Bir taraf seçin ve Conflict’te Everon adası için savaşın veya Game Master’da senaryoları düzenleyin ve olayları ortaya çıktıkça yönetin, oyunculara savaşın kaosunda rehberlik edin
 • Çoklu platform
  Arma serisinde ilk kez hem Xbox’ta hem de PC’de gerçek dövüş deneyimini yaşayın. Modifiye edilmiş içerik artık PC oyuncularına özel değildir ve konsol sahipleri tarafından Atölye’deki içerik oluşturma havuzundan indirilebilir.
 • çok oyunculu
  Çatışma oyun modunda diğer oyunculara katılın ve devasa bir açık dünya arazisinde Everon adası için savaşın ya da Oyun Ustası olarak kendi senaryonuzu yaratın. Arma Reforger‘nin gerçek zamanlı editörü.
 • yeniden dövme silahı
  Arma Reforger, tamamen yeni Enfusion motoru tarafından desteklenen, oyuncu keşfi için çok yönlü bir platformdur. Oyunun her yönü, Arma topluluğu için özel olarak tasarlanmış bir şirket içi geliştirme araçları paketi olan Workbench kullanılarak değiştirilebilir.
 • Atölye
  Orijinal modlu içerikle oyunu genişletin veya kendinizinkini yapın ve paylaşın! Atölye, Bohemia Interactive’in kendi entegre, depo hizmetidir, yani konsol oyuncuları PC kullanıcıları tarafından oluşturulan eklentilerin keyfini çıkarabilir.
 • tezgah
  Enfusion motoru sayesinde mod yapabilirsiniz Arma Reforger yapmak için kullanılan aynı araçları kullanarak. Yeni mekanikler, varlıklar ve daha fazlasını tanıtın. Tek sınır, teknik yetenekleriniz ve hayal gücünüzdür. Oyunu yeniden şekillendirin ve kendi yaratıcı vizyonunuzu paylaşın!

Reforger’a ek olarak, Road to Arma 4’ü açıklayan yeni bir teaser videosu da yayınlandı:

Tam olarak bir ana hat girişi olmasa da, Arma Reforger, serinin Arma 4’e geçtikçe nasıl genişleyeceğini görmek için mükemmel bir yapı. Yeni Enfusion motorunun Arma’yı nasıl yeni zirvelere çıkaracağını görmek için heyecanlıyım.

Arma Reforger şimdi PC ve Xbox Series konsollarında çıktı; eski iseniz, oyunu kendiniz kontrol edin Buhar.oyun-6