Sadece birkaç ay önce, 1.200 $ ve üzeri olduğu kabul edilen yüksek ancak tartışmasız adil bir fiyatla piyasaya sürüldü. Galaxy S22 Ultra bildirildi daha küçük ve daha ucuz kardeşlerinin başlangıçtaki popülaritesini rahatlıkla aşan büyük bir küresel hit.

İster inanın ister inanmayın, devasa ekranlar, son derece güçlü işlemciler, megapikseller ve kalemler tutkusu olan pazarlık avcıları, seçtikleri kilitsiz Galaxy S22 Ultra 5G varyantını özelliklerle dolu bir modelle birleştirerek artık daha da fazla tasarruf edebilirler. Galaksi İzle 4.
Burada Klasik olmayan Apple Watch Series 7 alternatifinden bahsediyoruz, dikkat edin ve bunlara çok benzeyen bir Amazon paketi anlaşması Daha dün dikkatinize sunduğumuz muhteşem Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 promosyonları.

Aynen bu durumlarda olduğu gibi, e-ticaret devinin S22 Ultra ürün listesine gitmeniz ve eklenecek iki cihaz için “Ekstra Tasarruflar” bölümündeki “ikisini de sepete ekle” düğmesine basmanız gerekecek. dijital sepetiniz ve siparişiniz, tamamlamadan hemen önce toplam 480 $ (!!!) indirim göstermek için.

Bu, giriş seviyesi bir Galaxy S22 Ultra konfigürasyonunun 1.199,99 $’lık normal fiyatından 230 $’ın üzerinde, yukarıda bahsedilen 250 $’ın aynısı. 44 mm boyutunda yalnızca Bluetooth özellikli bir Galaxy Watch 4’ün 230 $ fiyatından düştü.

Ne yazık ki, farklı bir sürümünü seçebilecek gibi görünmüyorsunuz. Samsung’un en yeni sportif akıllı saati, ancak tercih ederseniz, 128 yerine 256 veya 512 gig dahili depolama alanına sahip bir Galaxy S22 Ultra seçebilirsiniz.

Her iki durumda da, harika bir 250 dolar tasarruf etmeye VE bol miktarda ham güç, uygun pil ömrü ve güzel bir dairesel ekrana sahip ücretsiz bir Wear OS tabanlı akıllı saat elde etmeye bakıyorsunuz.

Hiçbir şekilde pazarlık olmaz (en azından geleneksel standartlara göre), S22 Ultra açıkça eşittir daha fazla her zamankinden daha çekici, özellikle “normal boyutta” düşündüğünüzde Galaxy S22 ve S22 Plus şu anda “sadece” 125 $ ve 250 $ indirimli olup, herhangi bir katil freebies dahil değildir.telefon-1