Gotham Knights için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı. 13 dakika uzunluğunda, tonlarca oynanış, keşif, kötü adamları dövme, bisiklete binme ve çok daha fazlasını içeren muhteşem bir fragman.

Bu aynı zamanda Red Hood’u daha önce gördüğümüzü sanmadığım eylemde görmeyi de içeriyor. Eylemde, kullanıcı arayüzünün her zaman iyi olan oyuncunun beğenisine göre özelleştirilebileceği belirtildi. Ertelendikten sonra bu unvanı bekleyen hayranlara bir özür gibi geliyor. Sonuç olarak, bu daha çok önceki Batman Arkham oyunlarına benziyor ve bu kötü bir şey değil.

Aşağıdaki fragmana göz atın.

Gösterilen bu kadar çok görüntü ile oyunun bitmeye yaklaşması oldukça olası. Bu ve muhtemelen önümüzdeki Yaz oyun etkinlikleri sırasında çok daha fazlasını göreceğiz. Yaz Oyun Festivali 2022, Oyun Yazısı 2022ve henüz duyurulmamış sayısız diğer etkinlik.

İlginç bir şekilde, fragmanın sonunda PlayStation 4 ve Xbox One’dan artık bahsedilmediğini görebiliriz. Yani, her iki platformun da devre dışı bırakılması, WB’nin mevcut nesil konsollara ve PC’ye (onlara böyle diyebilir miyiz?) odaklanmasına izin verdi.

Gotham Knights 22 Ekim 2022’de PS5, Xbox Series X|S. ve PC (Steam & Epic Game Store) için çıkacak. Oyuna göz atmak için sabırsızlanıyor musunuz? Yorumlarda sesi kapatın!

Yazar hakkında


oyun-4