Mob Psycho 100'ün baş karakteri Mob, heyecanlı ve gülümseyerek bakıyor.

resim: Stüdyo Kemikler / Crunchyroll

İnternet kendini biraz seviyor animeve olan birçok şu anda dışarıda şu anda, mafya psikopat 100 üst kademede olabilir. Studio Bones’un yaratıcı ONE’ın uyarlaması (Tek yumruk adam) aksiyon-komedi dizisi en son 2019’da yayındaydı ve geçen yılın sonlarında üçüncü sezonunun olduğunu öğrendik. resmen üretimde. Şimdi biliyoruz ki Mob Psycho 100’ler üçüncü sezon bu sonbaharda geliyor.

Şovu izlemediyseniz, işte sunum: Shigeo Kageyama (Japonca dublajda Setsuo Ito, İngilizce için Kyle McCarley), çok ortalama göründüğü için “Mob” lakaplı, aslında inanılmaz psişik güçlere sahip ve kalması gerekiyor. güçleri kontrolden çıkmasın diye özenle hazırlanmış. Okula giderken, yeteneklerini kontrol etme umuduyla Reigen Arataka (Takahiro Sakurai/Chris Niosi) adlı bir ruh medyumu kılığına giren bir dolandırıcıyla da çalışır. Manga 2012-2017 yılları arasında oldukça popüler olduğunu kanıtladı ve anime kendi başına eşit derecede popüler, çeşitli sitelerde 2010’ların en iyi animelerinden biri olarak listeleniyor.

Üçüncü sezon başladığında, Mob’un ilerideki hayatında ne yapmak istediğinden emin olmadığını görüyoruz. Ve bilmiyor muydunuz, tam o sıralarda bir “Psycho-Helmet” tarikatı kasabada ortaya çıkmaya başlıyor ve psişik güçleri olan birini arıyor. Çok yakında, Mob’a düşecek, Reigen ve yeni müttefik Katsuya Serizawa (Takanori Hoşino/Edward Bosco) herkesi kurtarmak için. Bu yeni sezon, 92-97. Bölümleri oluşturan “İlahi Ağaç” yayı ile başlıyor. mafya çağdaşlarına kıyasla daha kısa bir mangadır ve 101 bölümde sona ermiştir, yani uyarlamak için yalnızca bir avuç ark kaldı, bu animenin son sezonu olacak.

mafya psikopat üçüncü sezon bu Ekim’de Crunchyroll’u vuracak.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7