All About Evil'den bir sahnede Natasha Lyonne bir bıçak ve kahverengi bir peruk takıyor.

resim: Severin Filmleri

İşte ürkütücü bir şey: io9’un bizi Joshua Grannell’in 2010 korku-komedisinin yeni fragmanını tanıtmaya davet eden bir e-posta aldığı gün kült klasik Kötülük Hakkında Her Şey, “Şeftali İsa Benim Ev Kızım” sweatshirtümü giyiyordum -Paches Christ Grannell’in korku sever diğer egoyu sürükle. Film tanrıları hizalandı ve Kötülük Hakkında Her Şeybaşrolde Rus bebekNatasha Lyonneçok eğlenceli, lafı daha fazla uzatmadan işte o fragman!

Bu yeni fragman, daha önce takip edilmesi zor olan bağımsız yapım olarak geliyor; Lyonne’un kütüphaneciyken tiyatro sahibiyken başıboş bir filme dönüştüğü görülüyor. kraliçe — on yılı aşkın bir süredir en yüksek profilinin tadını çıkarmak üzere. 10 Haziran’da Severin Films yeni bir HD restorasyonu yayınlıyor. Kötülük Hakkında Her Şey Blu-ray’de, yeni ve arşiv niteliğindeki özel özelliklerle tamamlanacak ve ayrıca 9 Haziran’da Los Angeles’taki Loz Feliz 3’te “filmin şimdilerde kötü şöhretli ‘Peaches Christ 4-D Experience’ gösterimlerinin gala dirilişlerini” birlikte sunacak, ve 11 Haziran’da filmin kendisinin çekildiği San Francisco’daki Victoria Tiyatrosu’nda.

kullanmayanlar için: şeftali İsa San Francisco’da “Midnight Mass” adlı uzun süredir devam eden bir kült film dizisine ev sahipliği yaptı ve Grannell, en yüksek düzeyde bir tür uzmanı. Yazar-yönetmenin her iki karakteri de, geçmişin düşük bütçeli korku ve sömürü filmlerinin enerjik bir kutlaması olan bu komik, esprili, ürkütücü filmin yaratılmasında mükemmel bir şekilde kaynaştı. Lyonne’un öldürücü bir başrol performansına ve Şeftali İsa’nın kendisini de içeren destekleyici bir oyuncu kadrosuna sahiptir. Elvira, Karanlığın Hanımı (a.k.a Cassandra Peterson), John Waters ikonu Mink Stole (Pembe Flamingolar, Kadın Sorunları, Çaresiz Yaşam), Terminatör: Sarah Connor Günlükleri‘ Thomas Dekker ve Bıçaklar DışarıNoah Segan.

Severin Films ayrıca film için paylaşılamayacak kadar iyi olan bazı yeni anahtar sanatlara da sahip:

Natasha Lyonne, Cult Classic All About Evil için Yeni Fragmanda Kana Susamış Bir Zevk başlıklı makale için resim

resim: Severin Filmleri

Natasha Lyonne, Cult Classic All About Evil için Yeni Fragmanda Kana Susamış Bir Zevk başlıklı makale için resim

resim: Severin Filmleri


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7