King Kong, Godzilla'yı bir eliyle tutuyor, diğer eliyle onu yumruklamaya hazır.

resim: Efsanevi/Warner Bros.

Bununla birlikte, CW’deki tüm kötü haberler değil, çünkü Doğaüstü öncesi niteliğinde ve Gotham Şövalyeleri seri alımları alın. bu Girişim gelen yeni bir klipte taşıyıcı sorunu var Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar. Artı, Alan Uyan AMC’ye gidiyor ve bir postere yeni bir bakış atıyor yabancı şeyler 4. sezon Spoiler uzakta!

Godzilla vs. Kong Devam Filmi Zaten Büyük Bir Yıldız Buldu başlıklı makale için resim

Godzilla, Kong’a Karşı 2

Son tarih Dan Stevens’ın, Adam Wingard’ın Efsanevi canavar karışımını açıklanmayan bir rolle takip etmeye katıldığını bildirdi. Godzilla ve Kong’un “birbirlerine karşı bir sonraki savaşa hazırlanmaları” dışında, filmin kendisiyle ilgili ayrıntılar da aynı şekilde gizli kalıyor.


Tamamen Katil

kanlı-iğrenç Kiernan Shipka, Olivia Holt, Julie Bowen ve Randall Park’ın başrolde oynayacağını bildirdi Tamamen Katil, yönetmen Nahnatchka Khan’dan Blumhouse’da zaman yolculuğu yapan bir komedi slasher. Hikaye, “80’lerde bir grup genç kızı katleden maskeli bir manyak olan Sweet Sixteen Killer’ın dirilişiyle annesi Pam’in (Bowen) dehşete kapıldığı Jamie’nin (Shipka) hikayesi anlatılıyor. Arkadaşı Amelia’nın (Kelcey Mawema) yardımıyla zamanda geriye giderek 1987’ye gider ve katili durdurmaya çalışmak için annesinin (Holt) genç versiyonuyla birlik olur.”


13. Cuma

ile görüşmede CNNSean S. Cunningham, yeni bir 13. Cuma Önümüzdeki iki yıl içinde film şu anda “50-50”.

Kesinlikle geri geleceğini düşünüyorum. Ama bu yıl ya da önümüzdeki yıl geri geleceğini söyleyemem. Jason sinemalara geri dönecek mi? Şu anda 50-50…İki taraf da gerçekten siperlere kazılmış durumda. El bombası atmayacaklar ama kimsenin barış görüşmeleri için arayacağını sanmıyorum.


ölümlü dövüş 2

ile konuşmak Çizgi romansenaryo yazarı Jeremy Slater, zaten kalabalık bir kadroya yeni karakterler getirmenin zorluğunu tartıştı. ölümlü dövüş 2.

Gerçekten esnekler çünkü birçoğu sadece kimi görmek istediğimizle ilgili ve birçoğu da hayranların gerçekten yaygara kopardığı kişiler çünkü, eminim biliyorsunuzdur, Ölümüne kavga sosyal medyada inanılmaz derecede tutkulu ve inanılmaz sesli bir hayran kitlesine sahip. Ve bu filmlerde ve gerçekten görmek istedikleri ilişkilerde gerçekten görmek istedikleri insanlar var ve sorunun bir kısmı, o ilk filmden zaten dengelemeniz gereken çok sayıda geri dönen karaktere sahip olmamız. Yani son film 10 karakter tanıttıysa, dönüp 10 karakter daha tanıtamayız çünkü o zaman bir filmde 20 kişiyle uğraşıyorsunuz ve bu bir tür kamera hücresi geçit törenine dönüşüyor. Bu yüzden gerçekten de içinden geçmek ve bir tür kiraz toplamanız gerekiyor, ekleyebileceğimiz üç veya dört favori kahramanın kimler, en sevdiğin üç veya dört kötü adam kim?

Bu harika karakterlerden bazılarını nasıl tanıtacağız, ancak onları tatmin edici ve hissettirmeyen bir şekilde nasıl kullanacağız… Erron Black’in arka planda öylece geçip gitmesini istemiyorsunuz ve herkes ‘Evet, o oydu.’ Bu karakteri kullanıyorsanız veya Johnny Cage veya Kitana veya D’Vorah’ı veya oyunlardan bu karakterlerden herhangi birini kullanıyorsanız, anlatacak bir hikayeniz olduğundan emin olmak istersiniz. Ve bunu iki saatten daha kısa bir sürede yapmanın bir yolunu bulmalıyız ve sadece ilk filmi izlemiş ve oyunlardaki irfana aşina olmayan insanlara her şeyin mantıklı gelmesinin bir yolunu bulmalıyız. Bu bilgiye elimizden geldiğince yaklaşmak için, çünkü hayranlar, görmek istedikleri şey bu.

Bu nedenle, kesinlikle ‘En sevdiğim karakter bu sefer dahil edilmedi çünkü bu noktada 50 karaktere sahipler’ gibi insanlar olacağı için çok dengeleyici bir eylem. Ve hepsini ekranda gösteremeyiz.’ Ama bence gördüğünüz karakterlerin dışında, hayranların yorumlardan gerçekten mutlu olacağını düşünüyorum. Onları olabildiğince havalı, akılda kalıcı ve eğlenceli hale getirmek için gerçekten çok çalışıyoruz.


Onlar/Onlar

kanlı-iğrenç ayrıca ilk bakışımız var Onlar/OnlarPeacock’un dönüşüm kampı korku filmi – “Onları keserler” olarak telaffuz edildi – eski adı Whistler Kampı— Başrolde Kevin Bacon.

Godzilla vs. Kong Devam Filmi Zaten Büyük Bir Yıldız Buldu başlıklı makale için resim

Fotoğraf: tavuskuşu


Geleceğin Suçları

Rotten Tomatoes, David Cronenberg’in son posterini yayınladı Geleceğin Suçları.


Alan Uyan

IGN rapor eder Alan Uyan TV dizisi şu anda AMC ve Remedy Entertainment’ta geliştiriliyor.


Miraslar/Roswell, New Mexico/Naomi/4400/Charmed

TV Hattı ve Çeşitlilik bir dizi iptalde, CW’nin hurdaya çıktığını bildir Miraslar, Roswell, New Mexico, Naomi, 4400ve Charmed.

ilgili olarak Charmed, spoiler televizyonu dizinin 3 Haziran tarihli “Be Kind” bölümü için bir özeti var. Geri sarma.”

VE SONRA BİRİ VARDI – Endişe verici bir olay, büyülü evrende büyük bir değişikliği tetikler. Harry (Rupert Evans) ve Jordan (Jordan Donica) ile birlikte yalnızca Büyülü Olanlar (Melonie Diaz, Sarah Jeffery ve Lucy Barrett), insanlığın ve büyülü varlıkların bir arada yaşadığı dünyayı kurtarabilir… süreçte yaşar. Stuart Gillard, Blake Taylor’ın (#412) yazdığı bölümü yönetti. Orijinal yayın tarihi 6/3/22.


Winchester’lar/Gotham Şövalyeleri

Ancak, CW resmi olarak sipariş verdi. Winchester’lar seriye, ayrıca yeni Batman’a bitişik Gotham Şövalyeleri seri.[[THR]


Riverdale

Archie, 29 Mayıs’ta yayınlanan “Mavi Yaka”nın özetinde işçi hakları için savaşıyor. Riverdale.

DÜŞMANINI BİLİN – Percival’in (konuk yıldız Chris O’Shea) yeni çalışma ekibini sömürdüğünü öğrendikten sonra, Archie (KJ Apa) ve Tabitha (Erinn Westbrook), işçileri korumaya ve onları Percival’in kontrolü altından çıkarmaya yardımcı olmak için bir plan tasarlar. . Bu arada, Jughead (Cole Sprouse), Percival’in kendisi ve Veronica’nın (Camila Mendes) Reggie’ye (Charles Melton) karşı yaptıkları bir planın rüzgarını yakalamasının ardından sırtında bir hedefle bulur. Sonunda, Betty (Lili Reinhart) geçmişinden karanlık bir an hakkında beklenmedik haberler alır ve Toni (Vanessa Morgan) ve Fangs (Drew Ray Tanner) kendilerini bir yol ayrımında bulur. Madelaine Petsch, Mädchen Amick ve Casey Cott da başrolde. James DeWille ve Arabella Anderson (#616) tarafından yazılan bölümü Tara Dafoe yönetti. Orijinal yayın tarihi 5/29/2022.

[[spoiler televizyonu]


Tom Swift

spoiler televizyonu ayrıca CW’nin ilk bölümü için bir özeti var. Tom Swiftkarakterle övünmek, “birçok erkeğin birlikte olmak ya da birlikte olmak için öldüreceği bir adam”.

…Ve Satürn’e Kalkış

SERİ Prömiyeri – Sınırsız kaynaklara ve hayal edilemez servete sahip olağanüstü parlak bir mucit olarak, şeytani derecede çekici TOM SWIFT (Tian Richards), birçok erkeğin birlikte olmak veya birlikte olmak için öldüreceği bir adamdır – dünyayı avucunun içinde tutan bir adam . Ama bu dünya, babasının şok edici bir şekilde ortadan kaybolmasından sonra özüne kadar sarsılır ve Tom’u gizemli komplolar ve açıklanamayan olaylarla dolu nefes kesici bir maceraya iter. Gerçeği çözmeye yönelik fırtınalı arayışında Tom, kendisini durdurmaya kararlı Illuminati ölçeğindeki bir kabaldan bir adım önde olmak için savaşırken bulur. Anton Cropper, Melinda Hsu Taylor & Noga Landau & Cameron Johnson (#101) tarafından yazılan bölümü yönetti. Orijinal yayın tarihi 5/31/2022.


yabancı şeyler

dördüncü sezonu yabancı şeyler yeni bir resimli posterin tadını çıkarıyor.


İlk ölüm

Karavanda genç bir vampir, genç bir canavar avcısına aşık olur. İlk ölüm10 Haziran’da Netflix’te gösterime giriyor.


Uzay Yolu: Garip Yeni Dünyalar

Son olarak, Girişim serideki ilk taşıyıcı arızasını bir gelecek haftaki bölümden “Ghosts of Illyria”dan bir klip Garip Yeni Dünyalar.


Jim Cook tarafından afiş sanatı

Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7