505 Games, 17 Mayıs’ta yaklaşmakta olan oyunların bir vitrinini yayınlayacağını duyurdu. Yayıncı, etkinliğin daha önce duyurulan oyunlardaki güncellemelerin yanı sıra akış sırasında bir veya iki “sürpriz”den oluşacağını da sözlerine ekledi. Bunun ötesinde, herkese açık gösterimden sonra geliştiricilerle bir topluluk Soru-Cevap oturumu olacak ve geliştiriciler gösterilecek bazı oyunlar hakkında konuşmak için hazır olacaklar.

505 Oyunlar İlkbahar 2022 Vitrini

  • sabah 6
  • 08:00 BT
  • 9 AM ET
  • 15.00 CET

İtalya’nın Milano kentinde bulunan 505 Games’in yakında çıkacak birkaç oyunu var. Eiyuden Chronicle: Rising bu ay piyasaya sürüldü ve doğrudan gelecek yıl Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes’a giden bir yan ürün. . 505 Games ayrıca Death Stranding, Ghostrunner ve Control gibi Avrupa’daki bir dizi büyük oyunun yayıncılık görevlerini de üstleniyor.

E3 2022’nin iptal edilmesiyle 505 Games, Haziran’da başlayacak olan diğer iki büyük oyun etkinliğine katılıyor. Geoff Keighley’s Summer Game Fest’in 9 Haziran’da bir dizi duyurusu olacak ve Xbox & Bethesda Games Showcase 12 Haziran’da yapılacak.

Bu etkinlikler ve birkaç küçük etkinlik hakkında daha fazla ayrıntı için GameSpot’un Not-E3 2022 basın toplantısı programına göz atabilirsiniz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1