TechCrunch Live bir yolculuğa çıkıyor. 1 Haziran’da ekibimiz Columbus, Ohio’dan kurucular, yatırımcılar ve yeni başlayanlar ile üç saatlik panellere, görüşmelere ve sunumlara ev sahipliği yapacak. Bu genişletilmiş etkinlik, Amerika’nın orta batısından doğan büyüyen başlangıç ​​ekosistemini vurgulamak için tasarlanmıştır.

Sanal etkinliğe kaydolun buradave burada satış konuşması için başvurun.

Son başvuru tarihi 24 Mayıs 2022’dir. Seçilen şirketlere şirketlerini (bir sunum destesiyle) sunmak için dört dakika verilir ve Rise of the Rest Seed Fund at Revolution ve Rise of the Rest Seed Fund’dan risk sermayedarlarından gelen 6 dakikalık soruları yanıtlayacaklar. Başlatılmış Sermaye.

Kalifiye olmak için yapmanız gerekenler:

  • Daha büyük Columbus, Ohio bölgesinde yerleşik olun
  • MVP’si var
  • A Serisi öncesi olun

Columbus’ta TechCrunch Live için Gündem!

Zeytinli ve Sürücü Sermayeli Columbus Tekboynuzları (3:00 EDT)
Zeytin, kendi yetiştirdiği bir Columbus tek boynuzlu atıdır; CEO’dan ve baş yatırımcıdan, şirketin 2012’deki kuruluşundan bu yana nasıl inşa edildiğini ve 856 milyon dolar topladığını duyun.

Başlangıç ​​sermayesini artırmak (3:30 EDT)

Ohio Silikon Vadisi değil ve henüz erken aşamadaki kuruculara çek yazmaya istekli çok sayıda risk sermayesi fonu var. Bu oturuma katılın ve Columbus’ta hangi endüstrilerin geliştiğini ve hangi tür kurucuların bu sahneye en uygun olduğunu iki yatırımcıdan öğrenin.

Columbus’ta bir başlangıç ​​için çalışın (16:00 EDT)

Columbus, birçok büyük Amerikan şehri gibi, yüzlerce işçinin bölmelerde çalıştığı endüstri devlerine ev sahipliği yapıyor. Ama yeni başlayanlar işe alıyor! Kimlerin işe alındığını ve yeni başlayanların yeni çalışanlarda ne aradığını iki yerel liderden dinleyin.

Saha Yarışması (4:20 EDT)

Buraya başvurun!

Hakimler

  • anna masonYönetici Ortak, Rise of the Rest Tohum Fonu at Revolution
  • Genel Ortak, Başlangıç ​​Sermayesi

Teyze Flow’un CEO’su Claire Coder ile Canlı Bulundu (17:00 EDT)

Aunt Flow, 23.000 banyoya temel kadınsı ürünler sağlayan Columbus, Ohio’dan yenilikçi bir girişimdir. Şirketin müşterileri arasında Apple, Meta ve daha fazlası yer alıyor. Bu özel Found Live podcast kaydı sırasında şirketin CEO’su Claire Coder’dan Ohio’da sermaye artırmanın ve şirketini 40 çalışana ölçeklendirmenin acıları hakkında bilgi alın.genel-24