Google, görünüşe göre YouTube Music’in mobil sürümü için oynatma listesi kullanıcı arayüzünü revize etmek istiyor. Yeni kullanıcı arayüzü telefonunuza veya tabletinize indirildiğinde (ne zaman olursa olsun), güncellemenin oluşturulduğu günle birlikte çalma listesini oluşturan kişinin adını göreceksiniz. Oynatma listesinin adı, altında açıklama ile birlikte daha büyük bir yazı tipindedir. Ve uygulamada gezinmek, simgeler için biraz daha kolaydır. indirmek, Kütüphaneye ekle, Oyna, Paylaşve üç noktalı taşma menüsü hepsi tek bir satırdadır, bu da onları bulmayı kolaylaştırır.

Çalma listeleriniz için güncellenmiş kullanıcı arayüzü “karıştır” düğmesini kaldırıyor, ancak yeni düzeni sevseniz bile çok heyecanlanmayın; Şimdiye kadar yeni kullanıcı arayüzü, Samsung Galaxy Tab A7 tabletinde yalnızca tek bir Redditor tarafından görüldü. Ve bu Fransa’daydı! gelen hızlı yanıt Reddit’teki kullanıcılar yeni görünümün ekran görüntüsünü görüntüleyen kişi, “Bunu seviyorum. Sadece onu seviyorum” diyerek olumluydu. Başka bir Reddit abonesi “Tanrım harika görünüyor” yazdı.

Yeni görünümün albümler için değil, yalnızca çalma listeleri için açıldığını unutmayın. Hem çalma listeleri hem de albümler aynı kullanıcı arayüzünü paylaşmaktan keyif aldığından bu alışılmadık görünüyor. Ayrıca yeni tasarım, kullanıcıların çalma listelerinde bulunan ezgileri barındıran albümlerin kapak resimlerini izlemenin keyfini çıkarmalarını da sağlıyor. Google bu değişiklikleri sadece boşuna yapmıyor, bu nedenle, yalnızca kullanıcıların biraz daha iyileştirilmiş bir deneyimin keyfini çıkarmasına izin vermek için olsa bile, revizyonun bazı nedenleri olduğundan emin olabilirsiniz.telefon-1