TC Sessions: Hareketlilik geri döndü ve dördüncü yıl için canlı ve yüz yüze geri dönüş yaparak büyük olmaya can atıyor. En iyi, en parlak ve en merak uyandıran kurucuları, mühendisleri, yatırımcıları, düzenleyicileri ve teknoloji uzmanlarını dünya çapında insanları ve paketleri taşıma şeklimizi dönüştürmeye adamış iki günlük derin bir dalış!

İşte burada resme dahil oluyorsunuz. İnanılmaz gönüllüler arıyoruz. gönüllü olmak için kaydolun iş değişimi için ve sadece etkinliklerin nasıl üretileceğine dair sahne arkasına bakmakla kalmayacak, aynı zamanda bu Ekim ayında San Francisco’daki üç günlük amiral gemisi konferansımız TechCrunch Disrupt’ı deneyimlemek için ücretsiz bir Innovator geçişi kazanacaksınız.

İster bir startup kurucusu, pazarlamacı veya etkinlik koordinatörü olmayı hayal edin, bu, birinci sınıf bir startup etkinliği oluşturmak için neler gerektiğini görmenin harika bir yoludur. Ayrıca, gönüllü vardiyalarınız sona erdikten sonra, kullanıcı büyümesini hızlandırma, finansman bulma ve markanızı oluşturma gibi temel konuları kapsayan uzman liderliğindeki tüm atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Bu etkinlikte 2.000’den fazla insanı bekliyoruz ve gönüllüler, bu başlangıç ​​etkinliğini herkes için değerli bir deneyim haline getirmeye yardımcı olmak için çeşitli görevleri üstlenecek. Herhangi bir zamanda kayıt, konuşmacılar, doğrudan katılımcılar, bilet tarama veya genel etkinlik kurulumunda yardımcı olabilirsiniz.

17 Mayıs ile 19 Mayıs arasında gönüllülere ihtiyacımız var. Bize bir yardım eli uzatın, biz de size ücretsiz bir Disrupt pasosu verelim. Paradan tasarruf edin, gerçek dünya deneyimi kazanın ve endüstri liderlerinden değerli içgörüler duymak, ağınızı genişletmek ve bu etkinliğin sunduğu en yeni e-bisikletleri, e-scooter’ları ve AV’leri test etmek için hala bolca zamanınız var.

Gönüllü kontenjanları sınırlıdır. 9 Mayıs son tarihini geç ve en kısa sürede uygula!genel-24