T-Mobile’dan bir OnePlus 10 Pro 5G kazanmaya ne dersiniz? Geçen hafta, taşıyıcı 3 Mayıs’ta başlayan ve yarın, 10 Mayıs Pasifik Saati ile 23:59’da sona erecek yeni bir çekiliş duyurdu. Çekilişlere girmek çok kolay. şuraya git T-Mobile YouTube kanalı ve abone olun. Bunu yapmak için ahizenizde YouTube uygulamasını açın ve arama aracını kullanarak T-Mobile Channel’ı arayın.
Bu sayfaya geldiğinizde, abone ol’a dokunun. Kanal abonelikleri için YouTube uygulamanızın “genel” olarak ayarlandığından emin olun. Bu, ahizeyi kazanırsanız T-Mobile’ın YouTube kanalına abone olduğunuzu doğrulamasını sağlar. Bunu doğru şekilde ayarlamak için YouTube uygulamasını açın ve profil resmine ve dişli simgesi ayarlarına dokunun.
Ardından, soldaki menüden Gizlilik’e dokunun. Ve bu çekiliş için “Tüm aboneliklerimi gizli tut”u kapatmayı seçeceksiniz. Tüm bunları kurduktan sonra, aşağıdaki videoyu izleyin: “OnePlus 10 Pro 5G Kutu Açma: Hasselblad Kamera Sistemi | T-Mobile” hemen burada bulacak. Videoda gördüğünüz telefonun favoriniz olduğunu düşündüğünüz özelliğini detaylandıran bir yorum bırakın.
Şimdi, doldurmanız gerekiyor Çekiliş Yarışma Formu. Çekilişler, 50 Amerika Birleşik Devletleri, Columbia Bölgesi veya Porto Riko’dan birinde yasal olarak ikamet eden ve en az 18 yaşında olan kişilere açıktır. İki şanslı kişinin her biri bir OnePlus 10 Pro 5G kazanacak ve verilen ödüllerin toplam değeri toplamda 1.799,98 ABD Doları olacak.
T-Mobile kazananları 11 Mayıs 2022 Çarşamba günü veya civarında seçecek ve kazananlar 16 Mayıs veya civarında e-posta ile bilgilendirilecek. Yukarıdaki videonun çekilişlere katılmak için izlemeniz gereken video olmadığını unutmayın. O video hemen aşağıda.telefon-1