Developer Paradox Development Studio şimdi 9 Mayıs’ta Stellaris güncelleme 5.01’i yayınladı. Bu güncelleme şu anda oyunun PS4, Xbox Series X/S Xbox One sürümleri için kullanılabilir. Bu, küçük bir düzeltme içindir ve herhangi bir yeni içerik içermez. Tam yama notlarını aşağıda okuyabilirsiniz.

Stellaris Güncelleme 5.01 Yama Notları | Stellaris 9 Mayıs Yama Notları:

Merhaba Stellaris Topluluğu!

Bu sabah, kullanıcıların en son güncellemeden sonra yaşadığı ikincil pop büyümesiyle ilgili sorunları gidermek için canlı bir düzeltme yayınladık. Bu düzeltme, yalnızca ikincil pop büyüme sorununu giderir. Önümüzdeki birkaç hafta içinde, Nemesis’in Konsol Sürümü’nde yayınlanmasından bu yana ortaya çıkan, ancak düzeltmeleri bu düzeltmeye sığmayacak kadar fazla olan diğer birkaç sorunu çözebileceğimizi umduğumuz başka bir planlı güncelleme daha var.

Yeni sürüm numarası Xbox için 5.1.0.0 ve PlayStation için 05.01’dir. Konsolunuz bu sürüme otomatik olarak güncellenmediyse, kapatın ve en az 30 saniye fişini çekin ve ardından yeniden başlatın.

  • Belirli koşullar olmadıkça büyümeyen sabit ikincil pop türleri

Yama notları ve bugünkü güncellemenin mesajı bu kadar. Stellaris şimdi PC, PS4, Xbox Series X/S ve Xbox One platformları için çıktı.

Kaynak: Paradoks Forumuoyun-6