Beats adlı bir Apple yan kuruluşu, Powerbeats Pro TWS kulaklıklarını 2019’da piyasaya sürdü. O zamandan beri marka, spor odaklı kulaklıkların birkaç özel versiyonunu tanıttı. Şimdi şirket, Paria Farzaneh markasıyla işbirliği içinde başka bir sınırlı sayıda Powerbeats Pro’yu piyasaya sürdü.

Powerbeats Pro Paria Farzaneh kulaklıklar, diğer Powerbeats Pro kulaklıklar gibi şekillendirilmiştir, ancak mor desenlerle parlak bir renge boyanmıştır. Sınırlı sayıda üretilen kulaklıklar özel bir ambalaj içinde gelir ve ayrıca bir dizi özel Paria Farzaneh çıkartması içerir.Spesifikasyonlar açısından, kulaklıklar daha iyi bağlantı için bir Apple H1 çipine sahiptir ve IPX4 derecelidir, bu da onları egzersizler için uygun hale getirir. Kulaklıklar, dengeli ses ve gelişmiş netlik için 12 mm alüminyum sürücülere sahiptir. Kulaklıklar aktif gürültü engelleme özelliği sunmaz, ancak sınırlı ses yalıtımı sağlar.

Cihazda medya kontrolü, aramaları yanıtlama ve yerleşik Siri sesli yardımcısına erişim için fiziksel bir düğme bulunur. Pil ömrüne gelince, tek şarjla 9 saate kadar çalma süresi ve bir kılıf kullanıldığında 24 saate kadar çıkabiliyor.

Powerbeats Pro Paria Farzaneh kulaklıkların fiyatı 250 dolar.genel-22