OnePlus 10R, lansmanından bu yana Hindistan’daki ilk yazılım güncellemesi olarak OxygenOS 12 A.03’ü almaya başladı. Güncelleme, OTG bağlantısının uyumluluğunu optimize eder ve olağan hata düzeltmeleriyle birlikte bir dizi yükseltme içerir. Güncelleme, belirli senaryolarda güç tüketimi optimizasyonları gibi iyileştirmeler getiriyor. OnePlus 10R, gelişmiş bir arka kamera deneyimi aldı ve akıllı telefonun Always-On Display özelliğiyle ilgili yinelenen bir sorunu düzelttiği söyleniyor. OnePlus 10R geçen hafta Hindistan’da piyasaya sürüldü. Yakışıklı 120Hz dinamik yenileme hızı ekranı ve MediaTek Dimensity 8100-Max SoC gibi özelliklerle birlikte gelir.

OnePlus’taki resmi bir yayına göre forumOnePlus 10R el cihazları Hindistan’da CPH2411_11.A.03 donanım yazılımı sürümüyle bir güncelleme alıyor.

Güncelleme yaklaşık 200 MB boyutunda ve bilinen güvenlik açıkları için yeni düzeltmeler içeriyor. En son OxygenOS güncellemesi, OTG bağlantılarının optimize edilmiş uyumluluğu ve güç tüketimi gibi sistem iyileştirmeleri getiriyor. Güncelleme, büyük dosyaları aktarmak için akıllı telefonu bir bilgisayarla eşleştirirken kesintiye neden olan sorun için bir düzeltme sunuyor. OnePlus 10R, kullanıcılar tarafından daha önce bildirilen Always-on Display modundaki düzensiz ekran parlaklığı sorunu için düzeltmeler alır.

OnePlus, arka ana kamera tarafından çekilen portre fotoğraflarının netliğini optimize ederek OnePlus 10R’de bazı arka kamera iyileştirmeleri de sağladı. Yazılım güncellemesi, sistem kararlılığı iyileştirmelerini de bir araya getirir.

Güncelleme aşamalı olarak yayınlanıyor ve tüm uygun OnePlus 10R birimlerine kablosuz olarak otomatik olarak ulaşacak. Meraklı kullanıcılar şu adrese giderek güncellemeyi manuel olarak kontrol edebilir: Ayarlar > Sistem > Sistem güncellemeleri. Kullanıcılara, akıllı telefonlar güçlü bir Wi-Fi sinyaline bağlıyken ve şarj olurken OnePlus 10R ünitelerini güncellemeleri önerilir.

OnePlus 10R, geçen hafta Hindistan’da Rs başlangıç ​​fiyat etiketi ile iki sürümde piyasaya sürüldü. 38,999. 120Hz dinamik yenileme hızına sahip 6.7 inç full HD+ (1.080×2.412 piksel) AMOLED ekrana sahiptir. 12 GB’a kadar LPDDR5 RAM ile eşleştirilmiş sekiz çekirdekli MediaTek Dimensity 8100-Max SoC tarafından desteklenmektedir. Yakışıklı, 50 megapiksel Sony IMX766 birincil sensör tarafından yönetilen üçlü bir arka kamera kurulumuna sahip.
genel-8