Güncellenmiş bir listeye göre Gotham Knights, kooperatif çok oyunculu modunu genişletiyor olabilir. tarafından tespit edildiği gibi Reddit’te bir kullanıcıPlayStation mağaza sayfası artık Warner Bros. Montreal tarafından geliştirilen süper kahraman oyununda “4 ağ oynatıcısına” kadar çevrimiçi destekten bahsediyor.

Yine de bu bir hata olabilir, çünkü Gotham Knight’ın açıklaması hala Gotham City’nin ilçelerinde “tek başına ya da başka bir kahramanla” devriye gezmekten bahseder. İlk duyurulduğunda, oyun için ortaya çıkan temel özelliklerden biri, ortak bir oyuncunun Batgirl, Nightwing, Red Hood veya Robin’i kullanarak dinamik bir ikili aksiyon yaratmaya yardımcı olduğu ortak bir oyundu.

Gotham Knight’ın PSN mağaza sayfası.

Eğer unuttuysanız, Gotham Knights Bruce Wayne’in kesinlikle öldüğü bir dünyada geçiyor ve Gotham’ı çeşitli suç çetelerine, süpervizörlere ve pelerinli haçlı tarafından kontrol altında tutulan baykuş temalı gizli topluluklara karşı savunmasız bırakıyor. Suç unsuruna karşı savaşmak ve Gotham City’de düzeni yeniden sağlamak için Batman’in proteinlerinden birinin botlarına bürünmek oyunculara bağlı olacak.

Yorumlar için Warner Bros. Games’e ulaştık ve onlardan haber aldığımızda gönderiyi güncelleyeceğiz.

Uzun bir geliştirme döngüsü ve uzun bir gecikmeden sonra, Gotham Knights şu anda 25 Ekim’de PC, PS5, PS4, Xbox Series X|S ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Suicide Squad: Kill the Justice League’in de 2023’te çıkmasını hedeflediği için, DC Comics karakterlerinin geliştirilmekte olduğu tek oyun bu değil.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.oyun-1