Yaklaşan açık dünya aksiyon/macera oyunu Gotham Knights, işbirliği işlevselliğini ikiden dört oyuncuya genişletmiş olabilir, resmi PlayStation Store sayfasına göre.

Resmi olarak, Gotham Knights yalnızca iki oyuncuya kadar işbirliğine izin veriyor, ancak Batman tarafından eğitilmiş kahramanlardan oluşan ekibin dört karakterden oluştuğu düşünüldüğünde bu her zaman biraz garip görünüyordu. Geliştirici Warner Bros. Montreal bunu genişletmeye karar vermiş olabilir, ancak PlayStation Store tarafında bir büro hatası olduğunu göz ardı edemeyiz.

Wccftech’in 2022’nin En Çok Beklenen Aksiyon Oyunları – Paketlenmiş Bir Dövüş Kartı

Her iki durumda da, 25 Ekim olarak belirlenen çıkış tarihi göz önüne alındığında, Gotham Knights hakkında yakında daha fazla şey öğreneceğiz. Muhtemelen Warner Bros. Interactive oyunun daha fazlasını 9 Haziran’da Geoff Keighley’s Summer Game Fest’te gösterecek.

Geniş, suçlu bir yeraltı dünyası Gotham sokaklarını süpürdü ve şimdi şehri korumak, vatandaşlarına umut, polislerine disiplin ve suçlularına korku getirmek bu yeni kahramanlara kalmış. Oyuncular Gotham’ı kaosa sürüklenmekten kurtarmalı ve kendilerini kendi Kara Şövalye versiyonunda yeniden icat etmelidirler.

DC Süper Kahramanların Yeni Muhafızı olarak oynayın – Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin rollerini üstlenin ve kendi Kara Şövalye versiyonunu yaratmak için Gotham’ın en yeni koruyucusunu şekillendirin.

DC’nin Batman Evreninde Aksiyon Dolu, Orijinal Hikaye Seti – Operasyon üssü olarak Belfry olan bu yeni kahraman çağı, Gotham’ın yükselen kulelerinden yeraltı suç şebekesine kadar tarihinin en karanlık bölümlerini birbirine bağlayan gizemleri çözecek. Gotham City’yi buza çevirmek üzere olan Bay Freeze gibi en kötü şöhretli DC Süper Kötülerinden bazılarına karşı yüzleşmeler de dahil olmak üzere zengin hikayelere başlayın.

Açık Dünya Gotham Şehrinde Suçu Keşfedin ve Mücadele Edin – Dinamik, etkileşimli Gotham’da beş farklı ilçenin karanlık sokaklarında çeşitli çapraz yetenekler ve kahramanca savaş hareketlerinin yanı sıra ikonik Batcycle’ı kullanarak devriye gez. Sokak düzeyinde suçla mücadeleden ikonik DC Süper Kötülerle yüzleşmeye kadar şehri kaosa sürüklenmekten kurtarın.

Eşsiz Karakter Yetenekleri ve Özelleştirme – Her kahramanın benzersiz yetenekleri, teçhizatı, silahları ve özelleştirilebilir bir kıyafeti vardır. Batgirl yakın dövüş gücünü kullanır; Nightwing, kendine özgü ikili Escrima Çubuklarını kullanır; Red Hood, insan gücünün zirvesine ulaşmak için eğitim aldı; ve Robin, katlanabilir çeyrek personeli ile ustaca yeteneklidir.

İki Oyunculu, Çevrimiçi Eşli Oyunda Takım Kurma – Gotham Knights’ı tek başınıza oynayın veya bir arkadaşınızla takım kurun ve Gotham City’yi korumak için iki oyunculu, çevrimiçi iş birliği içinde güçlü yönlerinizi birleştirin.genel-17