Samsung’un bir sonraki katlanabilir telefonlarıyla ilgili söylentiler yoğunlaşıyor. saygıdeğer sızıntı Buz Evreni bugün pil kapasitelerini açıkladı Galaxy Z Kat 4 ve 4. çevirin.

Sızıntı yapan kişi, Galaxy Z Fold 4’ün önceki nesil ile aynı olan toplam 4.400 mAh kapasite sunacağını söylüyor. Bir düzenleyici dosyalama daha önce telefonun alacağını ortaya çıkarmıştı. selefi ile aynı 25W şarj hızı.

Ice ayrıca Galaxy Z Flip 4’ün 3.700 mAh pil kapasitesine sahip olacağını iddia ediyor. Önceki üç Z Flip telefonun tümü 3.300 mAh pil ile geldi ve pil ömrü Samsung’un kapaklı telefonları için sorunlu bir nokta oldu. A Son rapor, pil kapasitesinin yalnızca 100 mAh artacağını iddia etmişti, bu da anlamlı bir artış olmayacaktı.
Söylemeye gerek yok, 400 mAh’lik bir artışın pil ömrü üzerinde daha derin bir etkisi olacağını ve iki sızıntıdan hangisine inanacağınızı merak ediyorsanız, Ice’ın kepçesinden yüzde 100 emin. Bununla birlikte, Samsung onaylayana kadar resmi bir şey yok.
Samsung’un daha küçük flip telefonlarının, Fold telefonlarından daha başarılı olduğu kanıtlandı ve daha büyük bir pil, Galaxy Z Flip 4’ün en iyi telefon olma şansını artırabilir. 2022’nin en iyi katlanabilir telefonu
Görünüşe göre Flip 4 25W şarjla donatılacağından, telefonu daha hızlı şarj edebileceksiniz. Karşılaştırma için, Flip 3 15W şarjı destekler.
Her iki telefonun da daha önce güç kaynağı tarafından desteklenmesi bekleniyordu. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus, ancak şimdi Snapdragon 8 Gen 1’in geliştirilmiş sürümünün ertelenebileceğini söyleyen söylentilerle birlikte, Samsung’un planlarının etkilenip etkilenmeyeceğini merak ediyoruz.

Snapdragon 8 Gen 1 Plus, iddiaya göre 8 Gen 1’den daha hızlı ve daha enerji dostu olacak ve bu teorik olarak pil ömrünü artırmaya yardımcı olacak. Çip, görünüşe göre daha iyi performans için daha hızlı UFS 4.0 depolama standardı ile eşleştirilecek.

Diğer özelliklere gelince, Flip 4’ün Flip 3’ten daha büyük bir harici ekrana sahip olduğu söyleniyor ve Fold 4 daha iyi kameralarla donatılmış olabilir. Samsung’un telefonları ağustos ayında tanıtması bekleniyor.telefon-1