Avatar: Suyun Yolu‘in ilk fragmanı nihayet burada ve garip bir şekilde, göze çarpan miktarda ısı paketliyor.

En son Jake Sully’yi (Sam Worthington) ilk filmde gördük. avatarKabilelerine kabul edildikten, insan casusu olduğu için affedildikten ve nihayetinde Pandora’yı kurtarmak için insanlığa karşı savaşlarında uzaylıların yanında yer almaya karar verdikten sonra, aşağı yukarı Na’vi’nin kurtarıcısı olacaktı. Jake, bilincini insan / Na’vi melez avatarının bedenine aktararak, atmosferi insanlar için zehirli olan Pandora’da, seçtiği Na’vi arkadaşı Neytiri (Zoe Saldaña) ile birlikte yeni bir hayata başlamayı başardı.

Jake ve Neytiri geri dönerken Su Yolu‘in ilk fragmanı, bu sefer sadece ikisi değil. İlk film ile arasında geçen sürede Su Yolu, Jake ve Neytiri’nin çocukları oldu ve fragmanda Na’vi ailelerinin büyümesinin filmin hikayesi için nasıl önemli olacağına dikkat çeken birkaç kare var. Fragmanda bir Na’vi çocuğuna ek olarak, Jake ve Neytiri’nin gezegende hayatta kalabilmek için özel bir maske takması gereken insan gibi görünen bir çocuğa bakan görüntüleri de yer alıyor.

İnsan çocuğunun varlığı, Na’vi’nin Pandora’yı değerli unobtanium’unu çalma girişimini savuşturmasına Dünya’nın nasıl tepki verdiğine dair bazı soruları gündeme getiriyor, ancak bunun anlamı, insanlığın sonunda caydırılamayacağıdır. Pandora’nın kıyı Metkayina resiflerine bir dizi yeni bakışın yanı sıra, treyler ayrıca Na’vi’nin insan benzeri savaş teçhizatı giymiş ve silah takmış çekimlerini de ön plana çıkarıyor ve insanların avatarları savaş silahları olarak kullanmalarını yalnızca iki katına çıkardıklarını öne sürüyor. .

olarak belirsiz Su Yolu‘in konusu, sadece fragmandan yola çıkarak, Na’vi’lerin evlerini kaynağa aç istilacılara karşı savunmaya zorlanmasıyla ilgili bir hikaye için gerekli tüm unsurları değerlendirmektir. Yeniden – mevcut. Başka herhangi bir franchise için, insanları tiyatrolara taşımak için bu kadar basit bir önerme yeterli olmayabilir, ancak tüm yutturmaca ile Avatar: Suyun Yolu‘ piyasaya sürülmeden önce inşa edildi, hile yapabilir.

Avatar: Suyun Yolu 16 Aralık’ta sinemalarda.genel-2