Anneler Günü sona erdiğine ve bir annenin isteyebileceği en iyi çocuk olduğunu bir kez daha kanıtladığına göre, neden kendini bazı gadget ve oyun fırsatlarıyla ödüllendirmiyorsun?

Soundcore Liberty 3 Pro, Anker’in en yeni amiral gemisi gerçek kablosuz kulaklıklarıdır ve en düşük fiyatı olan 129,99 $’a geri döndüler. Amazon ve En iyi satın alım. Bu 30 dolarlık indirimin en iyi yanlarından biri, dört rengin tümünü kapsamasıdır: siyah, mor, gri ve beyaz. Kulakiçi kulaklıklar çok fazla değer, biraz kaliteli ses sağlar ve hatta çok noktalı bağlantı desteği ve Sony’nin daha yüksek kaliteli kodeği LDAC gibi hoş ekstraları destekler. Aktif gürültü engelleme en iyisi olmayabilir, ancak 129,99 ABD doları fiyatla, temel model AirPod’lara daha pahalı kulakiçi kulaklıklardan daha yakındır, daha benzersiz bir görünüm sunar ve kablosuz şarjı destekleyen bir kılıfla birlikte gelir. İncelememizi okuyun.


Anker Soundcore Liberty 3 Pro

Anker’in üst düzey Liberty 3 Pro kablosuz gürültü önleyici kulakiçi kulaklıkları, yüksek kaliteli LDAC sesini destekler ve üç farklı şeffaflık moduna sahiptir.

Bugün bir robot elektrikli süpürgede olağanüstü bir değer arıyorsanız, Ecovacs Deebot N8 Plus, Best Buy’ın günün anlaşmasının bir parçası olarak şu anda 250 $ indirimde. N8 serisi, yeni X1 serisi ortaya çıkmadan önce Ecovacs’ın amiral gemisiydi ve bugünün indirimi N8 Plus’ı sadece 399,99 dolara indirdi.

N8 Plus, orta seviye bir vakum ve paspas hibritidir ve kendi kendini boşaltan bir istasyon ve lidar destekli haritalama ile birlikte gelir. Yerdeki evcil hayvan kazalarını önlemek için daha yeni elektrikli süpürgelerin kullandığı daha gelişmiş AI destekli akıllılar olmasa da, engellerden de kaçınır. N8 Plus’ın paspası salınım yapmaz – sadece zemini silmek için sürükler – ancak yaklaşık 400 $ ‘a oldukça değer alıyorsunuz, özellikle de kendi kendini boşaltan istasyonlara sahip çoğu robovac makul bir miktar daha pahalıya mal olduğundan.


Ecovacs Deebot N8 Plus

Ecovacs Deebot N8 Plus, kendi kendini boşaltma istasyonuna sahip lazer haritalama hibrit bir vakum ve paspas robotudur. Otomatik olarak şarj olmaya başlamadan önce 110 dakikalık bir tahmini çalışma süresine sahiptir.

90’lar ve 2000’ler dönemi klasiklerinin yeniden düzenlemeleri ve devamları da dahil olmak üzere, bugün Pokémon oyunlarında birkaç harika fırsat var. Birinci, Pokémon Parlak Elmas ve Pokémon Parlayan İnci Amazon’da sepetinize eklediğinizde her biri 39,99 $ (20 $ indirim) ve En iyi satın alım. Bunlar, geçen yıl Nintendo Switch’te özellikle şirin bir çekiciliğe sahip yepyeni bir 3D stille piyasaya sürülen remaster tedavisini elde etmek için en son Pokémon başlıkları.

Dikkat çeken bir indirim daha devam ediyor Yeni Pokémon SnapSwitch, Pokémon’u yakalamak veya onlarla savaşmak yerine fotoğraflamanızı sağlayan Nintendo 64 classic’in devamı. Yeni Pokémon Snap ayrıca 39,99$’dan satışta En iyi satın alım ve Amazon, oyunu herhangi bir satıcıdan sepetinize eklediğinizde geçerli olan 20 $’lık bir indirim. Hala orijinali gibi bir on-rails deneyimi, ancak daha birçok cep canavarı ve kontrol edilecek alan var. İncelememizi okuyun.

Bu başlıklar beğeninize biraz fazla eski veya nostaljik geliyorsa, Pokémon Kılıcı ve Pokémon Kalkanı ayrıca 39,99 $ olarak işaretlendi Best Buy’da. Bunlar, ana hat Pokémon serisindeki en son sürümlerdir ve yaklaşana kadar yeni Galar bölgesini keşfederler. Pokémon Menekşe ve kızıl bu yıl sonra başlat.


Yeni Pokémon Snap

1999 N64 oyununun devamı, Yeni Pokémon Snap Lental bölgesinden geçen, doğal ortamlarında gelişen pokémonların fotoğraflarını çeken oyunculara sahip.

Pokémon Kılıcı ve Kalkanı.


Pokémon Kılıcı ve Kalkanı

Her ikisinin de normal maliyetinden 20 $ tasarruf edersiniz Pokémon Kılıcı veya kalkan Nintendo Anahtarı için. Genellikle 60 dolar, ikisi de şu anda sadece 40 dolara düşüyor.

Çoğu MSI dizüstü bilgisayar, genellikle tasarımdan çok teknik özelliklere ve performansa odaklanan güzellik yarışmalarını kazanamayacak. Bununla birlikte, MSI Sword 15’in işleri düzenli tutan gümüş-siyah bir yapıya ve bazı hoş orta seviye özelliklere sahip, biraz daha çekici olduğunu kabul edeceğim. Hepsinden iyisi, bu 15 inçlik dizüstü bilgisayarı 11. Nesil Intel Core i7 CPU, GeForce RTX 3050 Ti GPU, 512 GB SSD ve 8 GB RAM ile alabilirsiniz. Best Buy’da günün fırsatının bir parçası olarak 799,99$’a.

Bu modeli MSI’dan incelememiş olsak da, düşük fiyatı, kısıtlı bir bütçeniz varsa ve 15 inçlik bir oyun dizüstü bilgisayarı için piyasadaysanız, onu oldukça çekici kılıyor. Ekranı yalnızca 1920 x 1080 çözünürlüğe sahip, bu panelin boyutu göz önüne alındığında şaşırtıcı bir şey değil, ancak 144Hz yenileme, çoğu oyunun mütevazı grafik ayarlarında sorunsuz görünmesini sağlamaya yardımcı olacaktır.


MSI Kılıç 15

Bütçenizi zorlamayacak bir orta seviye oyun dizüstü bilgisayarı arıyorsanız, MSI Sword 15, çoğu modern oyunu saygın kare hızlarında çalıştıracak kadar güçlü olması gereken sağlam özelliklere sahiptir.

Backbone One, akıllı telefonunuz için bir mobil oyun kumandası olarak harika bir seçimdir, ancak şu anda yalnızca iPhone’lar için kullanılabilir. Android kullanıcıları söz konusu olduğunda, telefonunuza uygun bir oyun kumandası takmak için en iyi seçeneklerden biri Razer Kishi’dir. Neyse ki, Razer Kishi, Amazon’da 44.99 dolara satılıyor, bugüne kadarki en iyi fiyatlarından biri. Yarı indirimli indirim harika bir zamanda geliyor, çünkü artık oynayabilirsiniz Fortnite Xbox Bulut Oyun ile ücretsiz. Kishi, tam boyutlu düğmelere ve tetikleyicilere sahip uygun bir denetleyici olduğu için dokunmatik ekran kontrollerini kullanan herkes üzerinde kesinlikle bir avantaj sağlar. Ayrıca çoğu Android telefona sığabilir ve küçülmek için küçülen taşınabilir, katlanabilir bir tasarıma sahiptir. Hatta telefonunuz için doğrudan USB-C şarjı sunar. İncelememizi okuyun.


| Resim: The Verge / Cameron Faulkner

Android için Razer Kishi

Razer’ın Switch benzeri denetleyicisi, mobil oyun ve bulut tabanlı oyun hizmetleri için tasarlanmıştır.

Pazartesiniz için daha fazla fırsatgenel-2