Bloombergs’den Mark Gurman, Apple’ın Apple AirPods 2’yi AirPods Max’leri için (muhtemelen kozmetik) bir yenilemeyle birlikte piyasaya sürmeye hazır olduğunu bildirdi.

Apple son zamanlarda ses cephesinde biraz sessiz kaldı. AirPods 3’ün geçen yılın Ekim ayında piyasaya sürülmesinden bu yana, teknoloji devi AirPods dizisi için herhangi bir yeni anlamlı güncelleme açıklamadı.

Birinin oldukça uzun bir süredir çok gecikmiş olduğu belirtilmelidir. İlk olarak 2019’da piyasaya sürülen AirPods Pro, üretim döngüsünün dördüncü yılına girdi.

Lansman sırasında bunları satın alan kullanıcılar artık bazı önemli pil sorunlarıyla karşılaşıyor olabilir. Bir süre önce, PhoneArena’da okuyucularımızdan deneyimlerini aşağıdakilerle paylaşmalarını istedik. AirPod’ların uzun süreli pil sağlığı. Çoğunluğu aslında bir dereceye kadar bozulma yaşadı.

Neyse ki, raporlar, Bloomberg’den Mark Gurman’ın kendi raporunda paylaştığı bilgilere göre, AirPods Pro 2’nin tam ufukta olabileceği ve 2022 Sonbaharında piyasaya sürülebileceği ihtimaline işaret ediyor. Güç Açık bülteni.

Yeni nesil AirPods Pro 2’nin getirebileceği iyileştirme hakkında birçok söylenti şimdiden gün yüzüne çıktı. Bunlar, Apple Lossless ses formatı desteği (başlatılmamış olanlar için, bu tüm orijinal verileri koruyan bir dosya sıkıştırma türüdür), yeni bir tasarım ve kullanıcıların gerektiğinde şarj durumlarını bulmalarına yardımcı olacak bir izleme seçeneği içerir.

AirPods Pro 2, muhtemelen Apple’ın 2022 kulaklık serisindeki en büyük gelişme olacak, ancak en kaliteli kulaklıklarında bazı ince ayarlar yapılması da muhtemel. AirPods Max, bu yıl içinde bir renk yenilemesi alabilir.

2022’nin Apple’ın 550$’lık kulaklıklarında tamamen kozmetikten daha fazla ince ayarlar görüp görmeyeceği bir spekülasyon meselesi olmaya devam ediyor. AirPods Max 2020’nin sonunda piyasaya sürüldü, bu nedenle çoğu kişi, eskiyen cihazı tüketiciler için daha çekici hale getirmek için bir fiyat düşüşü görmeyi umuyor.

Bu haberler, standart AirPod’ların basitçe kesmediği birçok kullanıcı tarafından kesinlikle heyecanla karşılanacak. AirPods Max için yeni özellikler almasak da AirPods Pro 2 pek çok kişinin sabırsızlıkla beklediği bir şey.telefon-1