Anneler Günü kapsamında Xiaomi çok sayıda teknik ürünü azaltıyor! Promosyon 28 Mayıs’a kadar devam edecek, yani bir ürüne karar vermek için hala biraz zamanınız var. Yine de, sizin için Xiaomi’nin tekliflerinin fiyatlarını inceledik ve hangi fırsatların gerçekten değerli olduğunu ortaya çıkardık!

  • Kampanya 6 Mayıs – 28 Mayıs tarihleri ​​arasında geçerlidir.
  • Akıllı telefonlar, vakum robotları ve diğer cihazlar azaltıldı
  • Flaş satışlar fiyatları tekrar önemli ölçüde düşürür

Bu tür promosyonlarda her zaman olduğu gibi, teklifler mutlaka en iyi fiyatlar değildir. Bununla birlikte, özellikle flaş satışlarda tasarruf etmelisiniz, çünkü fiyatlar daha sonra tekrar düşer ve örneğin Xiaomi Mi Robot Vakumlu Mop 2S için size iyi bir teklif garantisi verir. İlgili bir karşılaştırma yapmak için, teklif fiyatlarını İnternet’teki mevcut en yüksek fiyatlar ile karşılaştırdık.

Doğruca Xiaomi’nin Anneler Günü kampanyasına!

Yani Anneler Günü için henüz doğru hediyeyi bulamadıysanız kesinlikle Xiaomi sayfasına bir göz atmaya değer. Çünkü sadece vakum robotları değil, aynı zamanda akıllı telefonlar ve diğer akıllı ev ürünleri de önemli ölçüde daha ucuzdur. Ve Xiaomi’nin gergin omuzlara karşı da size göre bir şeyi var.

Xiaomi’de Anneler Günü

6 Mayıs’tan itibaren üreticide tasarruf edebilirsiniz. Ancak kampanyayı bu kadar kazançlı yapan tam da 7-8 Mayıs arasındaki hızlı satışlardır. Çünkü burada gadget’lar bazen internette bulamayacağınız en iyi fiyatları elde eder.

Aşağıda Xiaomi’den gelen teklifleri bulacaksınız. Daha iyi bir karşılaştırma yapabilmeniz için size normal teklif fiyatlarını sunuyoruz ve bunun üzerinde netten en iyi fiyatları da bulacaksınız.

İşte Xiaomi’den gelen teklifler. Gördüğünüz gibi, sadece kısmen buna değer. Ancak, 7 Mayıs ve 8 Mayıs tarihlerinde grev yaparsanız, aslında bazı pazarlıkları güvence altına alabilirsiniz. Ne yazık ki, masaj tabancası için karşılaştırılabilir bir teklif yoktu, çünkü bu bir erken kayıt fiyatıdır.

Annenize bir vakum robotu almak isteyip istemediğiniz elbette size kalmış. Şahsen hala büyük bir buket çiçek ve o gün annemle geçirdiğim zamanı tercih ederim.

Teklifler hakkında ne düşünüyorsun? Sizin için ilginç bir anlaşma var mı? Yorumlarda bize bildirin!genel-27