Web semineri: dijital beceriler sayesinde büyük Fransız şehirlerinin işgücü piyasasında yer bulma – Siècle Digital

Web seminerleri > Pazarlama > Web semineri: dijital beceriler sayesinde büyük Fransız şehirlerinin işgücü piyasasında yer bulma

Bu, Bordeaux, Lille, Lyon ve Paris’teki iş piyasasında bir yer bulmak için pazarlama/iletişim becerilerinin önemini anlamak için bir fırsattır.

Tarafından EFAP
05/13/2022 saat 12:30

Günümüzde şirketler, dijitalin işleyişine hakim olan profiller arıyor. Amaç, çevrimiçi varlıklarını geliştirmelerine, veriler aracılığıyla müşterilerini daha iyi tanımalarına ve e-itibarlarını daha etkin bir şekilde yönetmelerine yardımcı olmaktır. Dijitalleşme bağlamında bunlar çok önemli niteliklerdir. 13 Mayıs 2022 Cuma günü saat 12:30’da EFAP bu konuda bir webinar düzenliyor. Amaç, büyük Fransız şehirlerinde istihdam edilebilirliğinizi artırmak için pazarlama ve dijital iletişim becerilerine olan ihtiyacı anlamanıza yardımcı olmaktır.

Bu web seminerini üç konuşmacı yönetecek. DMB MBA’lerinin Kurucu-Direktörü ve Dijital Ekonomi Derneği (ACSEL) Başkan Yardımcısı Vincent Montet, DMB MBA’lerinin Müdür Yardımcısı Sophie Guignier ve DMB MBA’lerinin Pedagoji Müdürü Arnault Chatel.

13 Mayıs 2022’deki bu web konferansında tartışılacak dört ana tema şunlardır:

  • Covid-19 bizi Sonraki Ekonomiye nasıl yönlendirdi? ;
  • Pazarlama/Com’da hangi temel iş becerileri? ;
  • Bu sektörde hangi sosyal beceriler önemlidir? ;
  • Dijital dünyada ağ ve yerel ekosistemin rolü nedir?

Bu web seminerleri ilginizi çekebilirgenel-16