Sony, merakla beklenen Sony WH-1000XM5’i yakında piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve göze çarpan gürültü önleyici kulaklığın bunun için çok şey var. Daha önce, kulaklıkların potansiyel olarak 40 saate kadar pil ömrü sunabileceği duyulmuştu. Artık elimizde bir lansman tarihi ve Sony WH-1000XM5’in potansiyel fiyatı var. Ayrıca, kulaklığın perakende ambalajının sızdırılmış görüntüleri, yeni tasarımı doğrulayan çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Sony WH-1000XM5, Apple’ın AirPods Max’inden Daha Düşük Bir Fiyat Etiketiyle 12 Mayıs’ta Piyasaya Sürülecek, Ancak 40 Saatlik Pil Ömrü Özelliği Olmayabilir

Sony WH-1000XM5’in perakende ambalajının sızdırılan görüntüleri orijinal olarak bir Sony’de paylaşılmıştı. alt dizin. Döner kollardan kulaklıklarla tek bir temas noktası olan açıkta bir kola geçiş yapan yeni tasarımı desteklemektedir. Kulaklıktaki kulaklıklar, öncekinden biraz daha büyük görünüyor. Şimdi şirket, Sony WH-1000XM5’i kendi bilgisayarında tanıtmaya başladı. İnternet sitesi 12 Mayıs olarak belirlenmiş bir lansman tarihi ile ancak bu noktada fiyat belirtilmedi.

FTC’nin Sony’nin Bungie’yi Satın Alma Anlaşmasını da İncelediği Bildirildi

Sony WH-1000XM5 lansman fiyatı ve pil ömrü

Daha önce de belirtildiği gibi, Sony WH-1000XM5’in aktif gürültü iptali açıkken 40 saatlik pil ömrüne sahip olacağı daha önce duyulmuştu. Söylentilere göre pil ömrü, XM4’ün 30 saatlik pil ömründen 10 saat daha fazlaydı. Sızdırılan görsellere göre Sony WH-1000XM5, 40 saat yerine yalnızca 30 saat pil ömrüne sahip olacak. Ancak, perakende ambalajında ​​listelenen özellikler, Sony’nin Yüksek Çözünürlüklü LDAC ses kodlama teknolojisi etkinleştirildiğinde pil ömrüne atıfta bulunuyor olabilir. LDAC kapatıldığında pil ömrü potansiyel olarak 40 saate kadar uzayabilir. Bunların sadece spekülasyon olduğunu ve son sözün şirkete ait olduğunu unutmayın.

Sony WH-1000XM5 lansman fiyatı ve pil ömrü

Sony, WH-1000XM5’i taşınabilirlik açısından hafif tutmak için pil ömrünü aynı tutabilirdi. Şirket, kulaklıkları 12 Mayıs’ta duyurduğunda kesin olarak bileceğiz. Fiyata gelince, Sony WH-1000XM5 şu adresten satışa sunulabilir. 399$Kore bloguna göre Naver. Bu, fiyatın XM4’ün 349 $ fiyat etiketinden daha fazla olabileceği anlamına geliyor. Buna karşılık, Sony WH-1000XM5, Apple’ın AirPods Max’inden hala daha ucuz olacak.

Sony WH-1000XM5 lansman fiyatı ve pil ömrü

Konuyla ilgili daha fazla ayrıntı elde edildiğinde en kısa sürede paylaşacağız. Hepsi bu kadar arkadaşlar. Sony WH-1000XM5’in lansmanı ve fiyatı ile ilgili tahminleriniz nelerdir? Değerli görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle paylaşın.genel-17