Ncuti Gatwa'nın fotoğrafı.

Merhaba doktor!
resim: BBC

BBC açıkladı Cinsel eğitimNcuti Gatwa, dizinin son yıldızı olarak seçildi. Doktor Kimgetiren 14. Doktor 2023’te ekranlara.

“Nasıl hissettiğimi tarif edecek kelimeler tam olarak yok. Gatwa tarafından yayınlanan bir açıklamada, derinden onurlandırılmış, aşırı heyecanlı ve tabii ki biraz korkmuş bir karışımın “dedi. BBC. “Bu rol ve şov, ben de dahil olmak üzere dünyanın her yerindeki pek çok kişi için çok şey ifade ediyor ve inanılmaz yetenekli seleflerimin her biri, bu eşsiz sorumluluğu ve ayrıcalığı büyük bir özenle ele aldı. Ben de aynısını yapmak için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Russell T Davies, neredeyse Doktor’un kendisi kadar ikoniktir ve onunla çalışabilmek bir rüyanın gerçekleşmesidir. Yazıları dinamik, heyecan verici, inanılmaz derecede zeki ve tehlikeyle dolu. Bir oyuncunun mecazi oyun alanı.”

Gatwa—izleyiciler tarafından en iyi rolüyle tanınır. Eric Effiong, Netflix komedi dizisinde yer alıyor ve ayrıca Warner Bros. ve Greta Gerwig’in yakında çıkacak olan filminde de yer alacak. Barbie Margot ile film Robbie—rolü, sonuncusu olan giden lider Jodie Whittaker’dan devralacak Doktor Kim hikaye ayarlandı 2022 sonlarında hava BBC’nin 100. yıldönümü kapsamında. Gatwa, muhtemelen, alışılmış geleneğe göre, Doktor olarak ilk çıkışını 13. Doktor’un yenilenmesi sırasında o bölümün zirvesinde yapacak, 2023’te Doktor olarak tam olarak çıkışını yapmadan önce, yeni, geri dönen showrunner Russel T. Davies.

“To gelecek burada ve bu Ncuti! Bazen yetenek kapıdan içeri girer ve o kadar parlak, cesur ve parlaktır ki, hayranlıkla geri çekiliyorum ve şanslı yıldızlarıma teşekkür ediyorum, ”dedi Davis bir açıklamada.Ncuti gözlerimizi kamaştırdı, Doktor’u ele geçirdi ve saniyeler içinde o TARDIS anahtarlarına sahip oldu. Onunla çalışmak bir onur ve bir yuh, başlamak için sabırsızlanıyorum.”

Doktor Kim BBC One ve BBC America’ya bu yıl içinde geri dönecek.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7