Oyunun harika tema şarkısını duydunuz, şimdi efsanevi rapçi Method Man’in Evil Dead The Game için hazırladığı “Come Get Some” adlı yeni şarkısını dinleyin. Bu da tam bir vurucu ve Ash Williams ve Deadites ile yaptığı maceralar için kesinlikle mükemmel olduğunu hissedebilirsiniz. Şarkıyı şuradan dinleyin: resmi şarkı sözü videosu aşağıda.

METHOD MAN’in EVIL DEAD: THE GAME için özel olarak yarattığı orijinal yeni şarkısı “COME GET SOME”

Tüm müzikler Joseph LoDuca’nın orijinal 1981 The Evil Dead skorundan örneklenerek STATIK SELEKTA tarafından üretilmiştir. Evil Dead: The Game’den alınan ikonik Ash Williams olarak Bruce Campbell’ın vokal örnekleriyle. Ayrıca Method Man’in oğlu PXWER ve U-God’un 2. Nesil Wu’nun oğlu iNTeLL’i de içeriyor. Steve Molitz tarafından ek üretim.

Method Man’in korku filmlerine ve Evil Dead’e olan sevgisi iyi bilinir ve yıllar boyunca klasik “Dead by Dawn!”a kadar uzanan çok sayıda lirik referansla bilinir. 1999’da Limp Bizkit ile “N 2 Gether Now” referansı. Evil Dead: The Game’in yapımcıları, orijinal bir şarkı üzerinde işbirliği yapmak için Statik Selektah ve Method Man’e ulaştı ve yanıtları saf ateş emojisi oldu. İkili, oyunun abartılı aksiyonu, kanlı “boomstick” silah oyunu ve korkunç Kandarian Demon sürgününün onuruna uygun bir Evil Dead vurucu yaratmak için yola çıktı.

Orijinal 1981 filmini izlediyseniz bu şarkı da dinlemesi harika, çünkü aynı filmin müziklerinden örnekler içeriyor. Gelecek vaat eden melodiler şimdiden belli oldu, oyunun geri kalanının heyecanı karşılamasını umuyoruz.

Evil Dead: The Game, 13 Mayıs 2022’de PS5, Xbox Series X|S, PS4, Xbox One ve PC’de Epic Games Store üzerinden yayınlanmak üzere şimdi ön sipariş vermeye hazır.oyun-6