Açıklandığında, Gotham Knights’ın açıklandığında iki oyunculu co-op özelliği olduğu doğrulandı, oyun bunu dört oyunculu çevrimiçi co-op’a yükseltiyor gibi görünüyor!

WB Games Montreal veya Warner Bros. Interactive tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, Oyunun PlayStation Store listesi şimdi “PS Plus ile en fazla 4 çevrimiçi oyuncuyu destekler” olarak listeliyor. Bugün çektiğimiz bir ekran görüntüsüne bakın:

Dikkat, resmi bir duyuru yapılmadı ve bu bir mağaza girişi hatası olabilir. Bununla birlikte, oyunun dört kahramanı olduğu göz önüne alındığında, geliştiricilerin onu sadece iki yerine dört çevrimiçi oyuncuya yükseltmeyi başarıp başarmadıklarını görmek beni şaşırtmaz. Bir oyun ve hatta hikaye açısından mantıklı.

Eğer durum gerçekten böyleyse, oyunun Tayvan derecelendirme kurulu tarafından son nesil (PS4, Xbox One) konsollar için değil de PS5 ve Xbox Series X|S için listelenmesinin nedeni bu olabilir mi? Warner Bros. son nesil versiyonun iptaliyle ilgili herhangi bir açıklama yapmadığından bu da bir hata olabilir.

Gotham Knights’ın 25 Ekim’de çıkış yapması planlanıyor ve en son resmi ekran görüntülerine ve videolarına buradan göz atabilirsiniz.

Bu listeyle ilgili olarak Warner Bros. Interactive’e ulaştık ve onlardan haber alırsak gönderiyi güncelleyeceğiz.

Teşekkürler, Zhukov-74!oyun-6