Kelimenin tam anlamıyla Epic sızıntıları, görünüşe göre, her iki battle royale oyununda muhtemelen çok yakında bir Fortnite Fall Guys çapraz geçiş etkinliğinin gerçekleştiğini ortaya koyuyor – bu doğruysa, rakiplerin yeni kozmetiklerin kilidini açabileceği bir tür deneme etkinliğine işaret ediyor.

Orijinal olarak Fortnite sızıntısı tarafından tespit edildiği gibi iFireMonkey, Fall Guys ve Epic Games ile ilgili son zamanlarda Fortnite web sitesine yönlendirilen iki yeni URL ortaya çıktı. Bu URL’ler şimdi güncellendi ve Fortnite bağlantısını ve bir tür “Epic Fall Guys rekabetini” daha da doğruladı.

İlk olarak, Epic’in aslında Fall Guys’a ve geliştirici Mediatonic’e sahip olduğunu hatırlatalım, bu nedenle bir Fortnite işbirliği muhtemelen çok gecikmiştir. İkincisi, Kasım ayında geri Fall Guys için bir grup Fortnite kaplaması sızdırıldı, bu da crossover’ın her iki yönde de gittiğini gösteriyor. Mediatonic bildirildi destek eklendi oyunlar arası eşya hibeleri Son zamanlarda, yani bir oyunda bir şeyler kazanabilir ve diğerinde bunların kilidini açabilirsiniz. Fall Guys için “büyük bir gizemli duyuru” yakın zamanda alay edildibu, oyunun ücretsiz oynanması veya büyük bir Fortnite geçişi anlamına gelebilir – veya her ikisi de makul bir şekilde.

Bunların hepsi şu anda tarafından yedekleniyor Fortnite sızıntıları ayrıca, en son yamanın yanında şifreli bir “gaf paketi” ortaya çıktı. Bu, eğer bir Fortnite x Fall Guys geçişi oluyorsa, muhtemelen yakında gerçekleşeceğini gösteriyor.

Fortnite’ın başka yerlerinde, şu anda her şey Star Wars ile ilgili ve işte ışın kılıcını haritada nasıl bulacağınız.

Razer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.oyun-2